Ostatni lot admirała Yamamoto

Seria: Para Bellum
Wydawnictwo: Aj-Press
historyczna

Pierwszy tom nowej serii wydawnictwa Aj-Press to opowieść o ostatniej podróży admirała Yamamoto, która wciąż pozostaje objęta tajemnicą. Relacje uczestników są sprzeczne i nikt do końca nie wie, kto strącił jego samolot. Książka opisuje tło tych wydarzeń, przygotowania do akcji, jej przebieg widziany oczyma pilotów Lightningów, oraz śledzi to, co wokół tego kontrowersyjnego ataku działo się później.

Pio | 2014-12-01
Na półkach: 2014, Posiadam, Przeczytane