Maybe Not

Wydawnictwo: Atria Books
new adult
angielski
Annie

Colleen Hoover, the New York Times bestselling author of Maybe Someday, brilliantly brings to life the story of the wonderfully hilarious and charismatic Warren in a new novella, Maybe Not. When Warren has the opportunity to live with a female roommate, he instantly agrees. It could be an exciting change. Or maybe not. Especially when that roommate is the cold and seemingly calculating...

Or maybe not.

Especially when that roommate is the cold and seemingly calculating Bridgette. Tensions run high and tempers flare as the two can hardly stand to be in the same room together. But Warren has a theory about Bridgette: anyone who can hate with that much passion should also have the capability to love with that much passion. And he wants to be the one to test this theory.

Will Bridgette find it in herself to warm her heart to Warren and finally learn to love?

Maybe.

Maybe not.

źródło opisu: http://books.simonandschuster.com/Maybe-Not/Collee...(?)

źródło okładki: http://d28hgpri8am2if.cloudfront.net/book_images/o...»

mclena | 2015-12-24
Przeczytana: 24 grudnia 2015

"The only difference between falling in love and being in love is that your heart already knows how you feel, but your mind is too stubborn to admit it."

Nie wierzę, że dopiero teraz zdecydowałam się ja przeczytać. Uśmiałam się jak norka! Warren i Bridget, to para idealna i naprawdę żałuję, że na tym ich historia się skończyła. Bardzo chciałabym móc przeczytać chociaż troszke więcej, bo ich interakcje i żarty dodatkowo tylko podsyciły moje łaknienie. Obowiązkowy "must read" dla każdego fana Colleen Hoover i wcześniejszego tomu "Maybe Someday". Pierwszorzędna rozrywka gwarantowana!

| 2015-02-20
Na półkach: Przeczytane, E-book, ***5, Luty 2015

Idealna nowelka uzupełniająca Maybe Someday, jednak o wiele za krótka. Colleen świetne przedstawiła rozkwitającą, nietypową miłość Warrena i Bridgette, którzy- no cóż- bardzo się od siebie różnią...
I te ich żarty- Warrena, Bridgette, a nawet te Ridge'a... Były po prostu wspaniałe! Jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam :D
Polecam serdecznie :)

Marzena | 2016-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2016

Dlaczego ta część jest taka krótka?
Zasiadłam do niej i po półgodzinie było po wszystkim :(
Why oh why!?
Ajajaj...
Olaboga!!!
Dlaczego??!
Tak sympatycznie, przemiło było spotkać się z bohaterami!
Warrena i Bridgette kojarzymy z pierwszej części,a teraz poznajemy ich bliżej. Ich relacje tworzą atmosferę pełną napięcia, jest zabawnie, komicznie, wzruszająco, wspominałam, że króciutko?
Na szczęście nie jest to kontynuacja Maybe Someday, tam zostało powiedziane wszystko.
Polecam!

Martoonia | 2015-02-28
Przeczytana: 28 lutego 2015

Kiedy Bridgette i Warren się spotykają, spokój to ostatnie słowo, które przyszłoby komukolwiek na myśl. Kiedy ta dwójka wchodzi w interakcję, przechodzi totalna burza, często nawet z piorunami. Totalny zamęt jest siłą napędową ich znajomości, ale czy zwykła powierzchowność bez większych uczuć to jest to czego szukają? Z cała pewnością nie, ale długą drogę trzeba przejść, żeby zburzyć mur, za którym Bridgette się zabarykadowała. Twarda na zewnątrz, uczuciowa w środku, dzięki Warrenowi odkrywa czym tak naprawdę może być miłość. Tak, tak i jeszcze raz tak. Pani Colleen Hoover po raz kolejny nie zawiodła. Ale tak na marginesie życzyłabym sobie trochę dłuższej historii ;)

verielle | 2016-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2016

Świetna nowelka przybliżająca burzliwą historię pary, którą można poznać w "Maybe Someday" - Warrena i Bridgette.
Urocza historia, przezabawne dialogi i dowcipy! Ubolewam jedynie, że jest ona tak krótka. Czuję pewien niedosyt, ale cieszę się, że mogłam ją przeczytać.
Polecam ;)

Karolina Hajdysz | 2017-07-12
Na półkach: Ebook, Przeczytane, Posiadam, 2017

Czemu ta historia jest taka krótka?! Obowiązkowy "must have" dla wszystkich fanów Colleen Hoover! Świetnie się bawiłam - nieco erotyki, ale przede wszystkim mnóstwo rozbrajającego humoru :). Bridget to dziewczyna z przeszłością, zamknięta w sobie i niezwykle...wredna. Warren zaś to takie duże dziecko, ale z dobrym sercem. Ich konfrontacje są wręcz rozbrajające.
Polecam!

lulamae | 2015-02-27
Przeczytana: 26 lutego 2015

Czytając 'Maybe Someday' niesposób nie zwrócić uwagi na inną wybuchową parę, która tam występuje - mowa oczywiście o Bridgette i Warrenie.

Krótka nowela o relacji między nimi jest idealnym uzupełnienie i zagłębieniem się w ich historię.
Jak to wiecznie wkurzona na wszystko dookoła Bridgette zostaje okiełznana przez Warrena.
Nie jest to niewiadomo co, ale jest to przyjemne, lekkie i ciepłe. Czytało się przemiło i kończy się zbyt szybko.

Wybredna Maruda | 2015-12-27
Przeczytana: grudzień 2015

Colleen Hoover ma w sobie coś takiego, że nawet, kiedy pisze tę samą historię, tylko z innej perspektywy, to i tak nas zaskakuje i zachwyca. No, ale co, kiedy w książce mieliśmy już dwie perspektywy? No problem, zrobimy trzecią.

W Maybe Someday poznaliśmy Ridge'a i Sydney, dwójkę, dla której muzyka jest najważniejszą rzeczną na świecie. Ich przyjacielem jest niejaki Warren poszukujący miłości swojego życia. Ale... Cofnijmy się do momentu, gdy Ridge i Sydney jeszcze się nie znali.

Ciąg dalszy:

Olix | 2017-06-02
Na półkach: Romans, Przeczytane, Ebook, 2017
Przeczytana: 02 czerwca 2017

Fajny dodatek do głównej powieści. Chociaż zdecydowanie za krótki!
W tej króciutkiej nowelce fabuła jest skupiona na dwóch postaciach, które poznaliśmy już w "Maybe Someday", czyli na Warrenie i Bridgette. Nie będę jakoś rozpisywać się na temat tej nowelki, powiem tylko, że ogólnie całość wypada bardzo dobrze. Jest zabawnie, niekiedy wzruszająco, można się pośmiać. Bardzo ucieszyłam się z obecności Ridge'a i Sydney, których pokochałam w Maybe someday. Szkoda tylko, że pojawiali się tylko epizodycznie.
Zdecydowanie polecam. Z wielką chęcią zagłębiłam się ponownie w tym świecie. Chociaż wolałabym poznać dalsze losy mojej ulubionej pary, historia poznania i zakochania się Warrena i Bridgette również była fajnym doświadczeniem. Ta dwójka na pewno niejednego wprawi w lepszy nastrój.

Katarzyna | 2015-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Bardzo urocza nowelka uzupełniająca "Maybe someday" :) Poznajemy tutaj historię burzliwej miłości współlokatorów Ridge i Sydney - Warrena i Bridgette :) Naprawdę są oni uroczy:) Polecam:)