Manifest Wikingów. Sekrety sukcesu skandynawskiego biznesu

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Odwaga, poczucie humoru, innowacyjność i nonkonformizm pradawny woj czy dzisiejszy kreatywnya * Wiodąca na rynku światowym pozycja z literatury biznesowej * Fascynujące sekrety nordyckich firm i marek IKEA, Absolut, Nokia, Volvo, H&&M, LEGO * Unikalne i łamiące wszelkie zasady skandynawskie podejście do interesów, zarządzania, marketingu i PR * zabawne anegdoty i spostrzeżenia, niezbędne, by zachować zdrowie psychiczne Flirt niekonwencjonalności z bluźnier

Joanna Bożek | 2010-02-03
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2010

Fantastyczna książka która pozwala nam z trochę innej strony spojrzeć na biznes. Czyta się bardzo przyjemnie i można wyciągnąć wiele interesujących wniosków.
Polecam

Sankossi | 2014-08-16