Wszysto, co wiem o technikach fotograficznych

fotografia
hobby
dulka

Ta książka to zbór prawie wszystkich technik fotograficznych, które zdołał wymyślić człowiek na przestrzeni kilkuset lat. Autor publikacji wiele z nich sprawdził we własnym laboratorium, często mierząc się z daną techniką tygodniami, by uzyskać zadowalający obraz. Analizując zamieszczone tu receptury, dowiemy się, że dzięki użyciu kilku ogólnie dostępnych związków chemicznych możemy stworzyć...

Analizując zamieszczone tu receptury, dowiemy się, że dzięki użyciu kilku ogólnie dostępnych związków chemicznych możemy stworzyć obrazy, które mile nas zaskoczą, a wszystko to bez użycia komputera.
W dobie fotografii cyfrowej jest to unikatowa i interesująca pozycja, pozwalająca sięgnąć do korzeni fotografii klasycznej.

źródło opisu: Wydawnictwo LTF, 2014

źródło okładki: ltf.info.pl/