Dywizjon X Asy aliantów nad Niemcami

Seria: Biblioteka Bestsellerów Bellony
Wydawnictwo: Bellona
historyczna

Pierwsze pełne wydanie książki napisanej przez Guya Gibsona, dowódcy jednostki bombowców z IIwojny światowej. Jednostka ta dokonywała nalotów na tereny Niemiec. Gibson wykonał ponad 170 lotów bojowych. Zginął bohaterską śmiercią lotnika, pilotując mosquito. Pisze barwnie i porywająco nie tylko o wielkiej strategii, operacjach i zmaganiach powietrznych, ale tez o ludziach w kabinach bombowców ich odwadze, uczuciach, życiu prywatnym.

tom | 2013-08-21

Super ksiazka. Super sie czyta