Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Ostatni pociąg do Babylon

Tłumaczenie: Zuzanna Byczek
Wydawnictwo: Jaguar
6,71 (134 ocen i 28 opinii) Zobacz oceny
10
6
9
13
8
24
7
32
6
31
5
16
4
8
3
2
2
0
1
2
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Last Train to Babylon
data wydania
ISBN
9788376863115
liczba stron
252
język
polski
dodała
Pani_Kultura

Pozycja obowiązkowa dla fanów Alice Sebold i Johna Greena. Wspaniały debiut, powieść wypełniona czarnym humorem, inteligentnym dowcipem oraz duża ilością Jacka Danielsa.

Aubrey Glass posiada kolekcję listów pożegnalnych, napisanych na wypadek popełnienia samobójstwa. Obecnie, 5 lat po opuszczeniu domu rodzinnego, samobójstwo popełnia jej koleżanka Rachel…

 

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2015 r.

źródło okładki: www.wydawnictwo-jaguar.pl

Brak materiałów.
książek: 234
Anjuszka | 2016-03-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 19 marca 2016

Bardzo zawiodłam się na tej książce. Po przeczytaniu opisu i kilku opinii nastawiłam się na książkę z ogromną duszą. Książkę, która tak jak było mówione doprowadzi mnie do łez i poruszy tak bardzo, że na długo nie zapomnę jej historii. Niestety z żalem stwierdzam, że nie znalazłam w tej książce niczego z poprzednio wymienionych rzeczy. Spodziewałam się nieco głębszych myśli głównej bohaterki i szerszego spojrzenia na świat. Można przeczytać, jeśli przypadkowo znajdzie się w naszych rękach, jednak osobiście nie polecam ubiegania się o nią.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Norwegian Wood

Z jednym się tylko w tej książce z Murakamim zgadzam - „nie czyta się tego, co czytają wszyscy”... Grafomania. Połączenie Coehlo i 50 twarzy Greya (i...

zgłoś błąd zgłoś błąd