Prawdy ostateczne Ryszarda Kapuścińskiego

Wydawnictwo: Wołoszański
97-88361-23-8
Ryszard Kapuściński

Prawdy ostateczne Ryszarda Kapuścińskiego: Dla większości dziennikarzy Ryszard Kapuściński był kimś, kogo w Indiach określa się mianem guru. znaczy to: mentor, wychowawca, ojciec duchowy, pod którego opieką młodzi przechodzą inicjację, nauczyciel religijny, głowa rodziny, wielki, szanowany, eminentny, najlepszy, wytrwały. "Prawdy ostateczne" Ryszarda Kapuścińskiego to książka bardzo osobista. Napisał ją bowiem człowiek, którego sam Mistrz nazywał swoim przyjacielem.

Krzysiek | 2014-11-13
Pao1ito | 2014-03-16