Dwaj jeźdźcy apokalipsy

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM
historyczna

Niezależnie od całego swego bogactwa historyczno-faktograficznego i mnóstwa niekiedy bardzo pikantnych, a przy tym przerażających detali z życia Hitlera i Stalina, książka ta ukazuje przede wszystkim psychiczne, ideologiczne i polityczne powinowactwo obu tyranów.

Amadeusz Sobiesierski | 2012-12-06
Przeczytana: 13 grudnia 2012

''Hitler i Stalin dwaj jeźdźcy apokalipsy,, tytuł jak najbardziej odpowiedni bez wątpienia.
Sama książka dostarcza wielu ciekawostek i faktów z życia tyranów.
poznajemy losy młodych ludzi którzy w przyszłości mają odmienić świat,autor ukazuje nam wiele podobieństw między ''jeźdźcami,,.
Polecam wszystkim którzy chodź trochę interesują się życiem największych ludobójców świata .

Marta | 2012-11-05
Przeczytana: 2009 rok

Porównanie dwóch tyranów przedstawiające wątki z ich życia prywatnego. Historia z trochę innej strony.

Dolores | 2016-01-22
Mac | 2014-12-27