Doktor Diabła

Wydawnictwo: Sensacje XX Wieku
historyczna

Interesująca, wręcz zaskakująca historia Felixa Kerstena, człowieka, który wykorzystując lecznicze oddziaływanie swoich magicznych dłoni, ocalił życie niezliczonym ofiarom zbrodni hitlerowskich i próbował przekonać Himmlera o konieczności obalenia wodza Trzeciej Rzeszy. Ta niezwykła opowieść powstała na podstawie wspomnień i materiałów archiwalnych, związanych z działalnością wywiadu w czasie II wojny światowej (NARA i IOSS).

Coglinek | 2013-08-24
Maddie | 2012-12-09