Najważniejsze wydarzenia w historii Polski i świata Daty fakty komentarze. Od 960 r. do współcz.

Wydawnictwo: Publicat
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

*ponad dziesięć wieków dziejów w jednej książce *odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania w ponad 45 tys. faktów *przeszło 100 komentarzy, poszerzających wiedzę o kluczowych wydarzeniach indeksy, umożliwiające szybkie odnalezienie potrzebnych informacji *znakomita pomoc dla uczniów (ułatwia pisanie bezbłędnych sprawdzianów i wypracowań), studentów (zapewni szybki dostęp do potrzebnych informacji), nauczycieli (wspomaga przygotowanie lekcji i testów) oraz wszystkich miłośników historii (stanowi niezastąpione kompendium wiedzy). Okładka: twarda;

Julia Kasicka | 2011-11-19
Przeczytana: 2005 rok

Bardzo przydatna w nauce.

Inaaa | 2014-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2013