Reklama podprogowa. Jak niepostrzeżenie wniknąć w umysł odbiorcy

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

zabawy z psychiką przy pominięciu świadomości Fascynujące spojrzenie na to, w jaki sposób media manipulują Twoim umysłem Obowiązkowy podręcznik na zajęcia z marketingu, psychologii i socjologii Poradnik i informator dla artystów, twórców reklam i menedżerów zafascynowanych technikami podprogowymi Ukryte techniki, przyczajone chwyty Cokolwiek sądzisz o reklamie podprogowej, nie można odmówić tej iluzji wykorzystywanej w środkach masowego przekazu niesłabnącej popularności. Oskarżana o stosowanie

Eva_Scriba | 2015-08-22
Przeczytana: 2008 rok