Reklama podprogowa. Jak niepostrzeżenie wniknąć w umysł odbiorcy

Wydawnictwo: Onepress
6 (8 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

zabawy z psychiką przy pominięciu świadomości Fascynujące spojrzenie na to, w jaki sposób media manipulują Twoim umysłem Obowiązkowy podręcznik na zajęcia z marketingu, psychologii i socjologii Poradnik i informator dla artystów, twórców reklam i menedżerów zafascynowanych technikami podprogowymi Ukryte techniki, przyczajone chwyty Cokolwiek sądzisz o reklamie podprogowej, nie można odmówić tej iluzji wykorzystywanej w środkach masowego przekazu niesłabnącej popularności. Oskarżana o stosowanie

greenmafa | 2018-05-06

Niestety bardzo się rozczarowałam. Pisząc pracę magisterską miałam nadzieję, że ta książka wyjaśni mi założenia reklamy podprogowej i to w jaki sposób ludzie mogą na nią reagować. Niestety jedyne co w niej znalazłam to doszukiwanie się ukrytych penisów tam gdzie ich nie ma. Uważam, że książka nie wnosi nic merytorycznego i została napisana przez fana teorii spiskowych, który uważa, że ukryte falliczne kształty robią człowiekowi sieczkę z mózgu. Nie polecam

Eva_Scriba | 2015-08-22
Przeczytana: 2008 rok