W czasach rycerzy i miast warownych

Seria: Tak żyli ludzie
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
837384225X
historia
historia

* Pierwsze bombardy * Mnisi-wojownicy * Budowniczowie katedr * Zgiełk turniejów * Tylko 50 milionów mieszkańców w całej Europie Zachodniej * Pierwsze uniwersytety * Złoto i bogactwa Wschodu * Grasujący rozbójnicy * Pielgrzymki do grobu św. Jakuba z Composteli * Stosy inkwizycji * Czterech Europejczyków na dziesięciu pada ofiarą dżumy * Sekrety alchemików * Bunty chłopskie * Muzycy żonglerzy i treserzy niedźwiedzi * Miłość dworska Okładka: twarda;

Galador | 2015-08-31
Na półkach: Historia, Przeczytane