Kratos

Okładka książki Kratos T.L. Smith
Okładka książki Kratos
T.L. Smith Wydawnictwo: T.L Smith Cykl: Take Over (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Take Over (tom 3)
T.L Smith
2014-09-10
2014-09-10
Dark Mystery > Crime Romance

Okładka książki Sever Melissa Jane, T.L. Smith
Sever Melissa Jane, T.L. ...

Nie wiem która część lepsza, poprzednie kończą się w takich momentach, że od razu łapie się za kolejną część ( mnie całość zajęła mecz i kawałek Rockiego- co za wyczucie :-)) Tu lepiej poznajemy Stefano, fajnie się czyta, wiemy skąd jego nastawienie do świata, wracamy do teraźniejszości porwanie-jego determinacja w poszukiwaniu i... trach- Eliza jest chyba w tej części lekko jebni.... ten zabija wokół (martwiąc się nie tylko o nią ale o dziecko),ojcie na krawędzi zawału a ta se gadu-gadu urządziła-raczej na hormony tego nie można zgonić. Na szczęście kończy się szczęśliwie, choć trudno stwierdzić bo w tym biznesie "żyli długo i szczęśliwie" jest nie do końca trafnie :-)

Cala seria napisana bardzo prostym jezykiem co bylo bardzo denerwujace podczas czytania. Duzo nowych watkow jednak tak szybko jak sie pojawialy to jeszcze szybciej autorka je konczyla, za szybka akcja jak dla mnie i za duzo wszystkiego na raz.
Akcja toczy sie w swiecie mafijnym, temat fajny ale calkowicie niewykorzystany i opisany na odczepnego, glowna bohaterka zbyt ordynarna mimo, ze w ksiazkach byla corka szefa mafii, ktora przejmowala wladze.

Ta część jest napisana z punktu widzenia Stefano, więc książka napiera jeszcze większego pazura. Poznajemy jego wcześniejsze lata, jego stosunek do kobiet i jak poznanie Elizy wpłynęło na jego życie. Samo odbicie Elizy ni było tym, czego się można było spodziewać, a potem akcja już przeskakuje co kilka miesięcy i pokazuje dalsze losy tej dwójki. Czyta się przyjemnie, bo książka jest napisana z humorem, ale szału nie ma.

Autorka trafiła w 10, pisząc tą część z punktu widzenia Stefano. Był taki słodki! Mam nadzieję, że wszyscy faceci tacy są ;)

Trzeci tom Take Over, jak i zakończenie całej serii. Cała książka przedstawia historie z punktu widzenia Stefano jak i jego losy zanim poznał Elizę. Opowieść przesączona torturami, równie tymi w łóżku. Ale i nowego członka mafijnej rodzinny.

Na półkach: , , , , , ,

Trzecia i ostatnia część serii 'Take Over'. Tym razem dla odmiany obserwujemy wydarzenia z punktu widzenia Stefano.

Ostatnia część skończyła się na tym, że Krinos została porwana. Stefano wpada w szał i rusza pędem na poszukiwania swej Ukochanej. Znajduje ją stosunkowo szybko, a to co zastaje jest co najmniej...dziwne. Eliza zachowuje się totalnie dziwacznie (i nie ma co zwalać tutaj czegoś na hormony).
W tej części nie dzieje się praktycznie nic wielkiego - seks, seks i jeszcze trochę seksu. Wyznania uczuć. Usadzenie Krinos w domu ze względu na ciążę (co oczywiście się jej nie podoba). Dorzucę jeszcze trochę seksu. Poród. I zakończenie żyli długo i szczęśliwie. Nic głębokiego.
Szalona z nich para i całkowicie odłączona od rzeczywistości, ale niestety w moim odczuciu nawet tak mocne charaktery jakie mają bohaterowie nie ratują tej książki. Nie ratuje jej także punkt widzenia seksownego faceta. Cóż...

Książek serii nie można uważać za dobre (chyba, że ktoś lubi AŻ tak szybkie historie). Przeczytałam w sumie dlatego, że były krótkie, całkiem niewymagające i żyłam nadzieją, że jednak może będzie lepiej (zwłaszcza miałam nadzieję na ostatnią część) no i nie lubię nie doczytywać serii. Przeczytane, odhaczone, nie będę wspominała serii z sentymentem.

Ostatni tom nie porywa, ale nie jest też nudny... Jednak w poprzednich częściach było chyba ciekawiej.

zdecydowanie najlepsza część, po prostu jestem team Stefano i dlatego się tak zachwycam! od kiedy tylko Eliza go poznaje zachwyca swoim zachowanie, a do tego uczuciami. poznajemy tu dokładnie jego historię, a następnie jak poznał Elizę i oczywiście ciąg dalszy losów z poprzedniej części. uwielbiaaam!

Jak dla mnie najlepsza część a to ze względu na punkt widzenia całej historii przez Stefano. Może i jest niezrównoważony i jest mordercą ale ja zakochałam się na zabój. Pokazuje nam tu trochę więcej siebie, dlaczego jest taki a nie inny i dlaczego jego życie tak się potoczyło. Uwielbiam go za wspaniałe teksty, podejście do życia, łatwość w podejmowaniu decyzji i to, że potrafi walczyć o to co najważniejsze. Miłość i rodzina to dla niego świętość i zrobi wszystko, dosłownie wszystko aby byli szczęśliwi i bezpieczni. Nadal jest tu zawrotne tempo akcji i wspaniały seks ale kończy się.,. tego nie zdradzę! Ważne, że na miłość i szczęście zasługują też ześwirowane pary. Polecam, ja jestem osobiście zachwycona tą krótką pozycją i chciałabym takich więcej.

• Mafia
  • 2015