Oczekiwanie

Wydawnictwo: Akapit

Oczekiwanie a to kolejny tom opowiadań Krystyny Nepomuckiej, autorki znanej i lubianej przez Czytelników, zarówno w kraju jak i za granicą. Historie tu pokazane, dowcipnie opowiedziane przez K. Nepomucką, oparte są głównie na autentycznych wydarzeniach. Wierni Czytelnicy odnajdą tu dramaty uczuć, nostalgię za krajem ojczystym, rozliczne groteskowe postacie emigrantów, a także zaskakujące perypetie współczesnych kobiet.

kaszmirr | 2013-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2013

Piękna okładka i na tym w zasadzie kończą się zalety tej książki, opowiadania raczej nudne i bez polotu.

Jula | 2011-02-21
Przeczytana: wrzesień 2009

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Choć nie przepadam za opowiadaniami, te szczególnie polecam, i zupełnie nie dlatego, że napisała je moja ulubiona pisarka. Opowiadania są naprawdę świetne, bardzo różnorodne tematycznie, i poruszają wiele istotnych ludzkich spraw: miłość, śmierć, emigracja, samotność, rozczarowanie... ale zawierają również dużą dawkę humoru i optymizmu, jak to zawsze u Krystyny Nepomuckiej.

Agusiaczek | 2011-04-08
Przeczytana: kwiecień 2011

Nie lubię krótkich opowiadań....

Goplana | 2016-06-13
Przeczytana: 13 stycznia 2011