Dyskusje o książce Z bestią w sercu

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Serwus! Co to za pustki w ten weekend? U mnie obecnie:  Potępiona Potępiona Planuję też:  Stażystka Stażystka
4 lata temu
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Listopad 2018)
 Hardy, twardy, najlepszy Hardy, twardy, najlepszy
5 lata temu
Czytamy w weekend
Świetna książka polecam
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Czytelnicze podsumowanie roku 2015
W roku 2015 przeczytałam 186 książek. Najlepsze książki:  Harry Potter i więzień Azkabanu  Baśniobór  Łupieżcy niebios Książki, które bardzo mi się spodobały:  Harry Potter i Kamień Filozoficzny  Plaga cieni  Tajemnice smoczego azylu
7 lata temu
Pokazuje 6 z 8