Wierny. Jego próba

Okładka książki Wierny. Jego próba Jay Crownover
Okładka książki Wierny. Jego próba
Jay Crownover Wydawnictwo: Amber Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 4.1) literatura obyczajowa, romans
Naznaczeni Mężczyźni (tom 4.1)
Nash: A Marked Men Novel
Amber
2014-11-28
2014-11-28
2014-04-29
Joanna Nałęcz
miłość przyjaźń cierpienie romans

Myślę, że i Nash i Santa poddają się próbie. Nash próbuje poukładać sobie sprawę ze swoimi rodzicami. Natomiast Santa próbuje odnaleźć swoje poczucie własnej wartości. I jak się okazuje obydwoje potrzebują do tego siebie nawzajem aby przełamać odrzucenie z przeszłości. I znów ta kompletnie nie udana okładka książki...

71/2022

NASH I SANTA

Czy ich przeszłość przekreśli ich przyszłość?

Spotkanie po latach i fajna historia kolejnego z paczki tatuatorów.

71/2022

NASH I SANTA

Czy ich przeszłość przekreśli ich przyszłość?

Spotkanie po latach i fajna historia kolejnego z paczki tatuatorów.

Tak jak poprzednie części dobrze się czytało.

Tak jak poprzednie części dobrze się czytało.

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Mój błąd że nie czytam serii po kolei,ale pomimo tego książki uważam że są dobrze napisane,dobrze się czyta. Przy niektórych jest moment że czytanie średnio idzie i nie ma takiego szału że chciałoby się ją przeczytać jak najszybciej.

Miałam nadzieję, że Nash - bo taki jest oryginalny tytuł powieści- okaże się najlepszą częścią serii. Już w poprzednim tomie otrzymałam wgląd w relację Saint i Nasha w przeszłości i zapowiadało się to dość ciekawie. Niestety, wyszło słabo.

Saint miała potencjał na zostanie moją ulubioną bohaterką serii - w czasach licealnych dziewczyna nie wyglądała jak modelka i miała dużo kompleksów. Do tego koledzy nie odnosili się do niej zbyt przyjaźnie. Wiele dziewczyn może odnaleźć siebie w Saint i to mi się podobało. Nie podobało mi się za to, jak postępowała z Nashem - no, bo jak można twierdzić, że się gościa nie znosi, ale też dosłownie się na niego rzucać prawie na każdym spotkaniu? Bardzo mnie to irytowało i obniżyło moją sympatię do bohaterki prawie do zera.

Nash również nie miał łatwego życia, jego rodzina właściwie go nie chciała, tylko wujek Phil się nim interesował. Niestety na tym problemy Nasha się nie skończyły i musiał sobie poradzić z pewną informacją, która wywróciła całe jego życie do góry nogami. Podobała mi się konfrontacja chłopaka z Saint i wyjaśnienie pewnej sytuacji z czasów licealnych. Nash nie jest złym bohaterem, ale nie rozwinęłam jakiejś szczególnej sympatii do niego. Do tej pory wszyscy chłopcy z jego paczki - poza Rome'm- wydają się jedną i tą samą osobą.

Phil był złotym człowiekiem i żal było czytać, o tym, co go spotkało.
Związek Saint i Nasha taki sobie, niezbyt mi się kleił i nie mogę zrozumieć dlaczego w świecie Jay Crownover pierwsze zbliżenie głównej pary książki musi być związane z alkoholem.

Autorka zasługuje jednak na pochwałę za piękne opisy dramatycznych/emocjonalnych scen, myślę, że dobrze oddaje uczucia bohaterów w takich sytuacjach.
Podsumowując, książka taka sobie, jaki i cała seria, ale będę ją kontynuować z sentymentu.

Kolejna świetna książka z serii.
Bardzo mi się podoba to jak autorka przedstawia problemy, głównie psychiczne, bohaterów. Każdy z nich zmaga się z czymś innym, ale w każdej sytuacji to miłość pomaga im rozwiązać wszystkie przeciwności.
Tak i w tej części, gdzie kżywdy wyrządzone w młodości mają swoje odbicie w dorosłości.
Dziwi mnie tylko jedna rzecz. Skoro w szkole ona mu się podobała, to dlaczego nie postarał się w jakiś sposób utrzymać kontaktu lub też jej znaleźć, tylko tak po prostu o niej zapomniał.
Bardzo przyjemnie się czyta, polecam.

Kolejna świetna książka z serii.
Dziwi mnie tylko jedna rzecz. Skoro w szkole ona mu...

Bardzo dziwna historia. Nie do końca rozumiem decyzje Santy, która odczuwa głęboką urazę do Nasha jeszcze z czasów szkoły (choć minęło już 8 lat),a jednocześnie przy każdej okazji rzuca się na niego. Praktycznie każde ich spotkanie kończy się w jakiś seksualny sposób. Jest to o tyle dziwne, że w zasadzie przy 3 razem po prostu się ze sobą przespali. Jak widać ta uraza jest potrzebna tylko w niektórych wątkach, ale już nie wpływa na jej zdolność podniecenia się przez tego samego faceta.... nie ma to sensu....

Nie mniej historia utrzymana jest w podobnym tonie jak poprzednie części. Czyta się szybko, bo książka jest króciutka (bo jakiś idiota podzielił ją na 2 tomy),niewiele jest to głębokiej treści, ale taka jest cecha tej serii. W tym punkcie, czytając historię 4 kolesia już jestem do tego przyzwyczajona, więc tylko stwierdzam fakt już się tym nie denerwując ;)

Cudowny opis ślubu Rule'a i Shaw. Autentycznie się wzruszyłam.

Cudowny opis ślubu Rule'a i Shaw. Autentycznie się wzruszyłam.

Książka opisuje kolejnego kumpla paczki którego dopadła miłość do rudowłosej pielęgniarki. Po przeczytaniu pierwszej części mogę stwierdzić ze tak samo jak poprzednie książka potrafi wciągnąć konkretnie czytelnika.

• 2015
  • Romans