rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Jadłonomia. Kuchnia roślinna – 100 przepisów nie tylko dla wegan

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Skokarzenia- książki
Okulary - szkło Śledztwo - protokół Język - rzeczownik Drewno - skład Szkoła - korytarz Morze - wiatr
1 rok temu
POSZUKUJĘ KSIĄŻEK (III KWARTAŁ 2020R.)
Poszukuję i kupię  Ostatnie zaklęcia Ostatnie zaklęcia Papierowe. Odbiór w Łodzi lub paczkomat.
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (WRZESIEŃ 2020)
Witam, chętnie wymienię książkę pt. Przeznaczenie puka do drzwi na jakąś inną. Jestem otwarta na propozycje 😊 Książka jest nowa, nie czytana ani razu.  Przeznaczenie puka do drzwi Przeznaczenie puka do drzwi
3 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2017)
Ja ogólnie to książek kupionych mam całkiem sporo. Nawet większości to nie odznaczyłem tu na portalu. Z tym że kupione książki to trzymam na zapas, większość książek które przeczytałem pochodzi z biblioteki miejskiej. Obecnie mam wypożyczonego "Zabójcę strachu" i parę książek Seymoura i tam jeszcze coś.
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu
Wymienię/ sprzedam (sierpień 2015)
Wymienię lub sprzedam:  Szare śniegi Syberii  Grzeczna dziewczynka  Blackout. Najczarniejszy scenariusz z możliwych  Niechciani  Talon  Klasa  Kurort Amnezja  Szum
8 lata temu
Pokazuje 6 z 7