Fall with Me

Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 4.1)
Wydawnictwo: William Morrow & Company
Fall with Me
angielski
tombraiderka009

Eleven months ago, bartender and weird-shirt-wearing extraordinaire Roxy and Officer Reece Anders had a one night stand. Well, kind of. She’s been in love with him since she was fifteen, and he wishes that night they shared never happened. She’s sworn him off forever, but the past and future collide, forcing her to rely on the one man who broke her heart not once, but twice. Her best friend...

Her best friend since birth has been in a long-term care facility since he became a victim of a hate crime years ago, and the person who put him in there is out of prison and wanting to make amends with him and Roxy. She’s not sure she has room for forgiveness in her and when she begins to receive frightening messages and is on the receiving end of escalating violence, she thinks she knows who is to blame. The man who already destroyed one life already.

But Reece isn’t convinced. The threats are too personal, and even if Roxy doesn’t believe him, he’s not willing to let anyone hurt her. Including himself. He’s already messed up more than once when it comes to Roxy and he’s not going to let history repeat itself.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/20980781-fall-with-me

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/20980781-fall-with-me

Książniczka | 2015-05-07

Kolejny tom serii - i następni bohaterowie wysuwają się na pierwszy plan. Tym razem - Roxy i Reece, których pobieżnie poznaliśmy w poprzedniej części.

Mamy tu wszystko, czego można było się spodziewać: miłość trwająca od lat, tajemnica z przeszłości, obecne problemy i nieporozumienia, trochę erotyki... Jest przyjemnie, lekko i odrobinę melancholijnie. A jednak czuję niedosyt - mam wrażenie, że autorka tym razem potraktowała swoich bohaterów trochę po macoszemu, ich postaci odmalowała po łebkach. Reece i Roxy są zbyt mało wyraziści i trochę niedookreśleni. Czytając, nie miałam ich wyraźnego obrazu przed oczami, często wydawali mi się mdli i papierowi...

Może w drugiej części będzie lepiej - zobaczymy...

Aniutka90 | 2015-05-02
Przeczytana: 02 maja 2015

Cudna książeczka! Wszystko mi się podobało, humor, bohaterowie - wszystko! Muszę nadrobić tylko poprzednie części. Bardzo podobna seria do Abby Glines czy Naznaczeni mężczyźni.
A Recce, ach....

AngelFire | 2015-05-09
Na półkach: Przeczytane, New Adult, Romanse, 2015
Przeczytana: 09 maja 2015

Kolejny mężczyzna,który z łatwością dostałby się do drużyny Ciach.

Roxy pracuje w barze u Mony.Jest też bliską przyjaciółką Calli.
Od lat też jest zakochana w Reece.
Pewnego dnia spotyka się z nim kompletnie pijanym.Nie dochodzi wtedy do niczego ekscytującego.
On jednak pamięta to inaczej.Myśli,że tamtą noc spędził w łóżku z Roxy.Nie daje mu to spokoju.Chce pamiętać ten moment połączenia.Dlatego postanawia stworzyć nowe wspomnienia.Roxy wie,że musi mu powiedzieć prawdę.Kocha i boi się,że ją zostawi po usłyszeniu prawdy

Uwielbiam J Lynn jednak ta książka nie rozwaliła mnie tak tak pozostałe.Jest dobra ale nie tak bardzo.Liczę na to,że druga część mnie powali.

Natalia | 2017-09-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 12 września 2017

Czytając opis tej książki nie spodziewałam się, że będzie ją się czytało z taką łatwością i lekkością. Pochłonęłam ją w jeden wieczór, a to dopiero pierwszy tom i zaraz mam zamiar sięgnąć po drugi. Jest, to ciekawa historia i sposób w jaki jest napisana. To, że autorka kartka po kartce odkrywa przed nami tajemnice. Intrygujące rzeczy dzieją się w mieszkaniu głównej bohaterki, co zwiastuje jakieś niebezpieczeństwo. Roxy pracuje w barze, otaczają ją przyjaciele i rodzina. Jest odważna, „pyskata”, zabawna. Skrywa też pewna tajemnicą związaną z Reece’m – przyjacielem, którego unika. On jest policjantem i w sumie niewiele o nim dowiadujemy się z tej części. Wydarzenie, które podzieliło Roxy i Reece’a wydaję się być błahe, nie warte robienia z tego jakiegoś wielkiego problemu.
Zabieram się zaczytanie drugiego tomu bo bardzo mnie ciekawi jakiego tempa nabierze ta historia.

mania_kch | 2015-05-29
Na półkach: Przeczytane, 2015

Niewiele można napisać na temat tej części, rozwija się powoli, spokojnie momentami powiewa nudą. Nieporozumienie między Roxy i Reece'm wydaje się błahe i szalenie rozdmuchane. Ciekawie rysuje się wątek kryminalny.

Pinina_Paulina | 2015-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2015

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej książki.
Głowni bohaterzy - nijacy, serio. Właściwie nic konkretnego o nich nie wiemy, jedynie, że ona jest barmanką, on jest policjantem i gdzieś, coś kiedyś ze sobą mieli. Jak dla mnie wieje nudą z każdej strony. I jeszcze te dziwne zbiegi okoliczności w jej domu które nie są wyjaśnione w żaden sposób.
Przyznam się szczerze, że bardziej byłam ciekawa co słychać u Calli i Jaxa, Avery i Cama oraz Tessy i Jase'go - bo w jakimś stopniu przewijają się przez tą książkę.
Nie chcę wystawiać negatywnej opinii o całości, bo jest duże prawdopodobieństwo, że w drugim tomie akcja się rozwinie i w mojej ogólnej ocenie cała historia wypadnie świetnie.
Pewnym jest, że to głupi pomysł dzielić ją na pół.
Zostawiam 7*, jak przeczytam drugą część to może zmienię zdanie :)

beatka18 | 2015-11-02

czytając część o Cally postać Roxy była bardzo tajemnicza i intrygująca, a zwłaszcza ciekawiło mnie czemu Roxy zawsze sie "chowała" kiedy widziała Reeca, kiedy przeczytałam tą część wyjaśniło się czemu tak było, i aż jestem ciekawa jak w kolejnej części rozwinie sie historia ich milosci

Katarzyna | 2015-05-15
Na półkach: Przeczytane, New Adult, E-book, 2015
Przeczytana: 14 maja 2015

Zakochałam się całkowicie w tym gatunku!!!:) Polecam!

lulamae | 2015-06-08
Przeczytana: 07 czerwca 2015

Albo autorka zdecydowanie obniżyła loty i ta książka odbiega poziomem od poprzedniczek, albo stałam się wybredna.

Wiedzieliśmy już z 'Zostań ze mną', że co się dzieje pomiędzy Roxi a Reecem. Teraz mamy okazję dowiedzieć się co dokładnie tam się dzieje.

Roxi jest dziewczyną, która od sześciu lat boryka się z poczuciem winy i czuje się zagubiona po wydarzeniach, które doprowadziły do utraty jej najlepszego przyjaciela - Charliego.
Reece po powrocie ze służby w wojsku wstąpił do policji. Jedna strzelanina na służbie spowodowała wiele zmian w jego życiu.
Roxi i Reece znają się od lat, po powrocie Reeca z wojska zaprzyjaźnili się. Roxi od lat była w nim zakochana. Jedna noc sprzed jedenastu miesięcy wszystko pomiędzy nimi zmieniła. Czemu? Trzeba przeczytać.

Standardowo mam problem z oceną książki kiedy zostaje podzielona bez potrzeby. Dlatego oceniam bardziej jako całość niż oddzielne tomy. Zastanawiałam się pomiędzy 5-6 gwiazdek, jednak z sentymentu do serii dałam wyższą notę...