Resist me

Cykl: Men Of Inked (tom 3)
Wydawnictwo: Amazon Digital Services
angielski
bookish

Izzy Gallo has never been described as a member of the weaker sex. She’s a woman who doesn’t take shit from anyone. Growing up with four older overprotective brothers has hardened her, making her a force to be reckoned with. Against the wishes of her two brothers, Joe and Mike, Izzy takes a weekend trip to Bike Week in Daytona, turning her world upside down. Over her head, in a world she...

Over her head, in a world she doesn’t understand, there’s only one man who can save her.

James Caldo has dedicated his life to protect and serve as a member of the DEA. He’s cocky, overbearing, and doesn’t take no for an answer – the Gallo men have nothing on him.

When their paths cross, James makes Izzy question everything she believes about completely surrendering to the opposite sex.

Does James have what it takes to overpower the headstrong Izzy, capturing her heart forever?

Gabi | 2017-04-11
Przeczytana: 11 kwietnia 2017

Zdecydowanie jak dla mnie najlepsza cześć o rodzinie Gallo. James partner brata Izzy,Thomasa, pracują przy rozpracowaniu MC Klubu Sun Devils. Ten gościu ma coś w sobie, jest typowym samcem Alfa w życiu jak i w łóżku, potrzebuje kobiety, o którą musi walczyć, takiej , która mu się nie podda,ma niewyparzony język wie,że taką kobietą jest Izzy. Spotyka Izzy na weselu Joego i do razu między nimi iskrzy, spędzają niesamowitą noc, ale Izzy rano ucieka, bo wie,że trafiła w końcu na faceta, który ją rozgryzł,rozpalił i się boi,że jak będzie z nim to się zmieni w potulną dziewczynkę, a tego nie chce. Wychowała się wśród czterech braci jaskiniowców, a on był ulepiony z tej samej gliny, nie chciała stracić tego pazura jakiego miała, ale przeznaczeniu nie można uciec, a zwłaszcza gdy James wziął ją sobie na celownik i nie popuści puki ona go nie będzie pragnęła ponad wszystko. Heheh dobrali się idealnie, ich teksty rozbrajały mnie, uśmiałam się niesamowicie.

Ania | 2017-02-26

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ciąg dalszy mojego uzależnienia od rodziny Gallo:) na początku zaznaczę, że to nie jest moja ulubiona część. A dlaczego? Izzy. Uwielbiałam ją w poprzednich częściach i nadal tak mam, ale w większości jej upór i zachowanie wydawało się mocno przerysowane i takie gówniarskie. Owszem mogła się opierać, mieć wątpliwości itd., ale czasem zapominała się i swoimi niewyparzonymi ustami przekraczała linię. W końcu jest dorosłą osobą. James miał niewyczerpaną cierpliwość. Ja tylko czekałam aż pęknie. :) i jego popisy macho raczej mnie śmieszyły niż wkurzały :) i jego zakrywka z kajdankami godna pozazdroszczenia :) i do tego wątek z motocyklowym klubem :) Flesh totalnie mnie zaskoczył będąc cipką, ale chyba powinnam się tego spodziewać. W ogóle nie pomyślałam, że jest agentem FBI... na samym początku bywało niebezpiecznie, ale chyba więcej tego dreszczyku otrzymamy w części Tommy'ego :) Książka miała wiele zabawnych wątków (smsy ze zdjęciami i pani Gallo obmacująca Jamesa :P) i czytało się ją...

maggnolia | 2016-05-11
Przeczytana: 11 maja 2016

Ekscytująca, obłędna, emocjonalna, podniecająca,powodująca rozdrażnienie umysłu w transie. Izzy i James niekontrolowana para ale jakże dopasowana, harmonizująca ze sobą i swoimi zmysłami.

lulamae | 2015-10-18
Przeczytana: 17 października 2015

Część o ognistej i niedającej sobie 'w kaszę dmuchać' jedynej córce rodziny Gallo - Izzy oraz godnym jej przeciwniku - Jamesie.
Iskra zapłonęła przy pierwszym spotkaniu, ale jak na Izzy przystało...zwiała zanim mógł rozpalić się trwały ogień.
Po czterech miesiącach, w obliczu tarapatów w jakie wplątała się ta charakterna kobieta spotykają się ponownie. Teraz James z pewnością już nie odpuści...
Przekonajcie się co musi zrobić, aby usidlić Izzy :).

Ta seria jest o tyle piękna i wspaniała, że co tom jest lepsza. Także niech nie będzie zaskoczeniem jeśli powiem teraz - to jest najlepszy tom z dotychczasowych.
Płonie aż miło. Walka trwa, a czytaniu o ujarzmianiu niemożliwego jest zdecydowanie wciągające.
Izzy i jej 'jaja' to jest to co lubię, ale James...ten facet potrafi rozgrzać nie tylko Izzy, ale także czytelniczki...które niestety nie mogą zostać dotknięte pełną magią tego faceta.
Twardy, apodyktyczny, ale z ogromny i ciepłym sercem.
Do czego się przyczepić? Zaaaa...

Katarzyna | 2015-10-08
Przeczytana: 08 października 2015

Zdecydowanie najlepsza w porównaniu do poprzednich części.;) Ten temperament, apodyktyczność, dominacja<3 Poezja!!

rinos | 2015-10-01
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 01 października 2015

Zdecydowanie dużo lepsza od poprzednich części. Ona - uparta, pewne siebie suka. Ona - apodyktyczny, dominujący jaskiniowiec. Mieszanka wybuchowa? I to w jakim stężeniu:) Są emocje, jest humor... czego chcieć więcej. Polecam.

bookish | 2015-09-28
Przeczytana: 28 września 2015

Uwielbiam to za mało powiedziane. Czytałam tę część z tak wielkim uśmiechem, że kiedy skończyłam to bolała mnie buzia od ciągłego uśmiechania. Izzy i James. No, no, no.. Izzy nie spuszcza z tonu, dalej jest pyskata, seksowna i pewna siebie, a James jest facetem idealnym dla niej, nie tylko, dlatego, że potrafi ją zdominować, ale również, dlatego, że w końcu bracia i ojciec Gallo go akceptują. Ale cholera, on jest mega, mega pociągający, jak na razie wygrywa w rankingu z braćmi Gallo. Ach.. chłopak marzenia.

Agnieszka | 2015-05-21

Uwielbiam całą serię i kocham rodzinkę Gallo:) Izzy jest niebanalną bohaterką, a James... tutaj mogę tylko westchnąć z rozmarzeniem i zacytować klasyka "Mój ci on":)