Zaufaj mi

Tłumaczenie: Julia Wolin
Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 1.1)
Wydawnictwo: Amber
Trust in Me
_Agnes_

Zaczekaj na mnie w wersji bohatera. Ta sama miłość, a zupełnie inna opowieść. Zaczekaj na mnie to opowieść Avery o uczuciu jej i Camerona, o bólu i szczęściu. Teraz głos ma Cameron. Z jego perspektywy ta sama historia wygląda całkiem inaczej… Jest przyciąganie, któremu nie warto się opierać. Cameron Hamilton to ideał mężczyzny i marzenie wszystkich dziewczyn. Lecz pierwszego dnia w college’u...

Zaczekaj na mnie w wersji bohatera. Ta sama miłość, a zupełnie inna opowieść.

Zaczekaj na mnie to opowieść Avery o uczuciu jej i Camerona, o bólu i szczęściu. Teraz głos ma Cameron. Z jego perspektywy ta sama historia wygląda całkiem inaczej… Jest przyciąganie, któremu nie warto się opierać. Cameron Hamilton to ideał mężczyzny i marzenie wszystkich dziewczyn. Lecz pierwszego dnia w college’u spotyka tę jedyną. Jest przeszłość, od której nie wolno uciekać. Na Avery Morgansten nie działa urok błękitnych oczu Camerona. Czegoś panicznie się boi, chce o czymś zapomnieć. Czy dlatego go odpycha? Są ludzie, o których trzeba walczyć. Ale Cameron nie pozwoli jej odejść. Musi przekonać Avery, że jest warta miłości. Że sama potrafi kochać. Bo są uczucia, którym trzeba zaufać…

źródło opisu: Amber, 2014

źródło okładki: www.amber.pl

Jabłuszkooo | 2018-06-01
Przeczytana: 30 maja 2018

,,Zaufaj mi'' jest tą samą historią co kluczowy tom, jednak ta historia jest z perspektywy Camerona. Mimo, iż ten tom to taki dodatek i jest troszkę powielonych dialogów, to pojawiają się sceny, których nie było i dzięki którym można zrozumieć niektóry sens lepiej. Narrator zdecydowanie bardziej mi się spodobał niż wersja oczami Avery, choć i tamta ma w sobie urok. Ta książka nie jest konieczna, bo i bez niej wszystko można zrozumieć, ale jest tak przyjemna, że aż żal nie przeczytać ;).

Fragment tekstu pochodzi z mojego bloga, po ciąg dalszy zapraszam tutaj:

smerfetka | 2018-03-18

Przeczytanie historii rodzącego się uczucia oczami faceta jest zawsze ciekawsze. Kilka scen jest dodanych, których Avery nie opowiedziała ze swojej perspektywy w "Zaczekaj na mnie". Czytając te samą historie z perspektywy Cama bardziej Go polubiłam , chociaż wydawało mi się to niemożliwe. Nie wiem czy inny miał by tyle cierpliwości do Avery. Żeby czekać aż ona się przednim otworzy i wyjawi historie która nadal ma wpływ na jej życie i ich związek. Chociaż znałam zakończenie, to ta historia z perspektywy Cama bardzo mnie rozczuliła nie zawsze mamy okazje poznać uczucia tej drugiej strony. Jeżeli czytacie te historie z perspektywy Avery to obowiązkowo przeczytajcie również tą samą historie z perspektywy Cama.

Beata | 2018-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2018

Książka fajna jak i tom 1 ale myślałam że będzie coś nowego i trochę się zawiodłam.

Inka2591 | 2018-01-29

Niby historia ta znana z "Zaczekaj na mnie", ale z perspektywy Cama wciąga tak samo. Zabawna, lekka i co najważniejsze można od nowa pokochać Avery i Cama

Ireena | 2018-01-23

Adrianna | 2017-12-12
Przeczytana: 30 października 2017

"Zaufaj mi" to opowieść Camerona, który przedstawia historię swojej miłości do Avery. Czy dziewczyna, która tak niespodziewanie wkradła się w jego życie, pozwoli się kochać? Moim zdaniem, historia z punktu widzenia Cama, jest ciekawsza niż ta Avery. Może dlatego, że my kobiety chciałybyśmy wiedzieć, o czym myśli każdy przystojniak o niebieskich oczach? No bo który chłopak robiłby niemiłej i odpychającej go "sąsiadce" jajka w każda sobotę i który by piekł jej babeczki? Chyba tylko literackie ucieleśnienie ideału. Jednakże książka ta jest lekka, przyjemna i mimo, że bohaterowie zmagają się z wielkim bólem, to pokazuje, że miłość jest w stanie przetrwać wszystko.
Jedyna jej wadą jest powtarzanie dialogów i scen przedstawionych w pierwszej części. Warto więc zrobić sobie przerwę między tomami, tak by odkryc tą historię na nowo. Ja niestety przeczytałam ją od razu po "Zaczekaj na mnie" i czasem nudziłam się czytając to samo. Mimo wszystko polecam.

Babeczka, Cam i żółw.. czego chcieć...

Bebe | 2017-11-30
Na półkach: Przeczytane, Legimi
Przeczytana: 30 listopada 2017

Zazwyczaj nie jestem fanką czytania tej samej historii z innej perspektywy, dlatego trochę zwlekałam z sięgnięciem po tę książkę i to była naprawdę dobra decyzja. Po odczekaniu paru tygodni bardzo chętnie wróciłam do historii Avery i Camerona. Dzięki temu nie drażniło mnie, że dialogi i sceny się powtarzają. Książka bardzo mi się podobała ;)

ppaula195 | 2017-09-24
Przeczytana: 24 września 2017

Książka opowiada o dziewczynie która została wykorzystana w przeszłości i nie potrafi nikogo do siebie dopuścić. Na jej drodze staje przystojny chłopak który ciągle o nią zabiega o nie daje za wygraną. Przyjemna historia miłosna, mimo ukrytych tahemnic, książka potrafi zachwycić. Polecam

pocahontas_88 | 2017-06-23
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 22 czerwca 2017

Lekka, nie przytłaczająca idealna na odprężenie. Jedyne co mnie drażni to czytanie po raz kolejny tych samych dialogów :) , nawet jeśli są przedstawione z innej perspektywy. Mimo to książka nie jest zła :). Polecam jako uzupełnienie 1 części:)

justine | 2017-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2017

Książka dobra, choć jeśli ktoś czytał pierwszą część, może odczuć rozczarowanie, gdyż większość dialogów itd będzie już dokładnie znana. Brakuje tego elementu niepewności i zaskoczenia. No ale nie można chyba oczekiwać czegoś innego przy opisywaniu tej samej historii z perspektywy drugiego głównego bohatera. Mimo to, warto przeczytać i samemu się przekonać, czy bardziej przemawia do nas wersja Avery czy Cama :)