Rodzinne zabawy. Ponad 100 gier, zabaw i refleksji kształtujących cnoty i wartości

Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
BiG_m

Radość, przyjaźń, wybaczenie, miłość, odwaga, solidarność, uczciwość, szczerość, wdzięczność... To cnoty i wartości niezbędne, by wychować szczęśliwego, spełnionego i mądrego człowieka o harmonijnej osobowości i prawym sumieniu. Każdy z 52 rozdziałów (na każdy tydzień roku) proponuje wartość lub cnotę, nad którą pracujemy, zawsze w odniesieniu do codziennych doświadczeń dzieci. Wychodząc od fragmentów biblijnych i krótkiej refleksji, dzieci angażują się w zajęcia i zabawy, które stymulują ich pomysłowość i poszerzają ich zdolność rozumienia. Książka ta – pełna gotowych pomysłów i propozycji dla rodziców, wychowawców, nauczycieli i katechetów – zapewni dzieciom dobrą i atrakcyjną zabawę.

źródło opisu: http://www.swietywojciech.pl/pl/shop/rodzinne_zabawy_ponad_100.html

źródło okładki: http://www.swietywojciech.pl/pl/shop/rodzinne_zabawy_ponad_100.html

Iwona93 | 2018-04-01
Piekielna | 2017-08-21