Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu

Okładka książki Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu Napoleon Hill, William Clement Stone
Okładka książki Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu
Napoleon HillWilliam Clement Stone Wydawnictwo: Helion Seria: Onepress Power poradniki
poradniki
Onepress Power
Success Through A Positive Mental Attitude
Helion
2014-05-29
2014-05-29
Magda Witkowska
pozytywne myślenie sukces

Pierwsza książka tego i o tym autorze, przyjemny wstęp do twórczości.

Pierwsza książka tego i o tym autorze, przyjemny wstęp do twórczości.

Kolejna książka pełna „cudów”. Zero konkretów. Szkoda czasu.

Kolejna książka pełna „cudów”. Zero konkretów. Szkoda czasu.

Książka wydaje się być motywująca, jednak czytając ją czułam się trochę umęczona tą pozycją. Mnogość przykładów, cennych porad była inspirująca. Powtarzanie co kilka stron, że książkę trzeba przeczytać wielokrotnie, by coś z więcej z niej wynieść po prostu mnie nudziła i zniechęcała.

Chyba warto mieć? Kilka fajnych rzeczy

Chyba warto mieć? Kilka fajnych rzeczy

Bardzo pozytywna książka. Nie da się jej przeczytać za jednym zamachem :) Choć to śmieszne - czytałem ją ponad rok, w międzyczasie zajmując się także i innymi rzeczami. Niemniej polecam.

• Rozwój osobisty
  • Papierowa
  • 2016
  • Przeczytane w 2019

Dodaj cytat z książki Pozytywne myślenie kluczem do sukcesu