Dyskusje o książce Coś, o czym chciałam ci powiedzieć

Temat dyskusji
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2020)
w jakiej cenie po angielsku seria Nalini bez Wild Invitation
3 lata temu
[Teraz trwa] Książkowe wyznanie miłosne - wygraj książkę niespodziankę
@Villiana "(...)powstaną z TYTUŁÓW KSIĄŻEK!" "Spróbujcie ułożyć zdanie, a może nawet uda wam się kilka zdań" Zasady były Jasne jak słońce. Można wziąć dowolny Tekst kilkuzdaniowy i w nim zaznaczyć tytuły, bo jakieś Są na pewno
3 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
6 lata temu
WYMIENIE/SPRZEDAM (wrzesien 2017)
Sprzedam 15 zł/szt  Życie w innych światach. Dwudziestowieczna debata nad życiem pozaziemskim  Po prostu Wszechświat. Proste odpowiedzi na trudne pytania  Potęga i piękno. Ekstremalne zjawiska w kosmosie  Peter Higgs. Poszukiwania boskiej cząstki  Fizyka rzeczy niemożliwych. Fazery, pola siłowe, teleportacja i podróże w czasie
6 lata temu
Pokazuje 6 z 11