Byłam scjentologiem

Wydawnictwo: POLWEN

Dzieje Marii Pii Gardini to niesamowita historia pochodzącej z bardzo bogatej rodziny kobiety, która pewnego dnia postanowiła podjąć kurs Scientology... Bohaterka opowiada o tym, co przeżyła w okresie, kiedy pozostawała w kościele hollywoodzkich gwiazd, o kulisach organizacji i walce sądowej o zwrot pieniędzy. Prawdziwe wydarzenia, które wydają się filmem.

pasjonatka | 2016-08-09

Jak niewątpliwie inteligentna i wykształcona osoba mogła napisać...coś takiego? totalna pomyłka, tytuł zwodzi, ponieważ nie są to wspomnienia kobiety scjentologa, są to wspomnienia kobiety która robiła kurs i o tym kursie jest właśnie cała książka (masło maślane). Nie dowiedziałam się niczego o życiu scjentologów, o tym jak żyją na co dzień, o tym jak pozyskują nowych członków, o tym jakie przekonania mają, o niczym się praktycznie nie dowiedziałam...po co została ta książka napisana, po co wydana, nie mam pojęcia. Tym, którzy oczekują tego co ja, a na pewno nie dostaną tego w tej lekturze, polecam - "Ofiarowana. Moje życie w sekcie scjentologów".

Gahanova | 2010-09-28
Przeczytana: 28 września 2010

Szokujace wspomnienia kobiety, ktora byla nie tylko scjentologiem, ale i wysoko postawiona figura w tym skomplikowanym i zamknietym dla niewtajemniczonych swiecie. Warto przeczytac by dowiedziec sie na czym naprawde opiera sie scjentologia.

Solyenna | 2016-11-14
Na półkach: Nowe idzie...., Przeczytane