Niepokorny. Jego Siła

Okładka książki Niepokorny. Jego Siła Jay Crownover
Okładka książki Niepokorny. Jego Siła
Jay Crownover Wydawnictwo: Amber Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 3.2) literatura obyczajowa, romans
Naznaczeni Mężczyźni (tom 3.2)
Rome
Amber
2014-10-16
2014-10-16
Ewa Spirydowicz
wspomnienia strach uczucia przeszłość miłość

Dalsze losy Cory i Rome'a. Dużo się zadziało. Było bardzo ciekawie. Autorka fantastycznie pokazała emocje pomiędzy tą dwójką. Okazuje się, że dwoje nie doskonałych ludzi może być razem idealnych. Jedna historia się kończy a druga zaczyna. A pomiędzy przewijają się wszyscy bohaterowie

70/2022

ROME I CORA

Oboje nie są doskonali. Doskonała jest ich miłość...

I kolejna para, która skradła moje serce. Polecam.

70/2022

ROME I CORA

Oboje nie są doskonali. Doskonała jest ich miłość...

I kolejna para, która skradła moje serce. Polecam.

Tych bohaterów polubiłam najbardziej. Bardzo podobała mi się ich historia.

Tych bohaterów polubiłam najbardziej. Bardzo podobała mi się ich historia.

Czyli tom 3.1 i 3.2 #Rome
Rome jest starszym bratem Rule'a i byłym wojskowy, który cierpi na PTSD (Zespół stresu pourazowego) oraz obwinia się o śmierć jednego z bliźniaków. Niestety wyładowuje swoje emocje na najbliższych raniąc ich przy tym. Cora pracuje z Rule'm oraz resztą ekipy w salonie tatuażu Phila, czyli u wuja Nasha (Phil zebrał tych wszystkich złamanych emocjonalnie ludzi i dał im szansą na nowy początek i godne życie),gdzie zajmuje się umawianiem sesji z klientami, płatnościami i robieniem kolczyków. Jest drobna, słodka, kolorowa niczym egzotyczny kwiat oraz nad wyraz lojalna wobec swojej przyszywanej rodziny odrzutków, przez co stara się pomagać jak może. Rome i Cora spotykają się po raz pierwszy na grillu u Rule'a oraz Shaw z okazji ich zaręczyn. Dochodzi do spiny miedzy dwojgiem naszych głównych bohaterów, ale jak można się od początku domyśleć zaś połączy ich miłość, dzięki której oboje zawalczą i wygrają wojnę z demonami przeszłości. W moim odczuciu jest to ciekawy romans erotyczny, gdzie związek rozgrywa się (za przeproszeniem) od dupy strony, co tylko jeszcze bardziej umacnia ich w uczuciach. Jak można się domyślać po całej tej akcji w której polecam wam książki tej autorki uwielbiam bad boy'ów, tatuaże, piercing i lekkie erotyki, bo najzwyczajniej w świecie dobrze się przy nich bawię. Autorka jak zawsze kreuje ciekawe postaci, które mogły by istnieć w realiach naszego świata. Ta (oraz następna) część jak dotąd najlepiej pokazuje aspekt bycia patchwork family, czyli konceptu z którego słynie seria filmów "Szybcy i wściekli". Czytam tą serię już drugi raz, w trakcie śledzenia losów bohaerów czułam się tak jak bym
wróciła do wyimaginowanej rodziny/ domu rodzinnego.Za każdym razem jak wracam do tej serii uświadamiam sobie czego mi brakuje w literaturze, a czasem nawet w życiu (i nie mówię tu o seksie, serio),czyli tej lekkości, pozytywnych uczuć, miłości i nutki szaleństwa. Obecnie mimo upływu czasu nadal jestem zakochana w całej ekipie, w jej różnorodności i spójności, innymi słowy kocham ten świat o .te postaci. Ogromnie polecam (najbardziej w okresie letnim lub na wakacjach w ciepłym kraju) (7/10⭐)

Czyli tom 3.1 i 3.2 #Rome

Rewelacja!
Po przeczytaniu poprzedniej części byłam nastawiona na taki bardziej luz. Wiedziałam, że coś się wydarzy, bo u tej autorki nigdy nie ma nudy, jednak nie sądziłam, że wydarzy się aż tak wiele.
Jeżeli myślicie, że będzie to jakaś nudna historia, to będziecie musieli się nastawić na coś przeciwnego!
Tej części nie da się przeczytać obojętnie. Musicie być świadomi, że odczujecie mnóstwo różnych emocji w czasie czytania, ale na prawdę warto.

Rewelacja!
Tej części nie da się przeczytać obojętnie. Musicie być świadomi,...

Trochę w tej części wiało nudą. Skończyłam ją czytać, ale tak naprawdę to odczułam ulgę że już koniec. Nawet nie pamiętam zbyt wielu szczegółów. Te historie powinny być bardziej rozciągnięte w czasie, bo od 0 do wielkiej miłości w 3 miesiące to zbyt duża bajka. Pierwsza część o wiele lepiej nakreśliła problemy Rome z dostosowaniem się. W tej części już nie ma takich wewnętrznych rozterek, ale problemy Cory z wyznaniem miłości są jakoś tak dziwnie nakreślone, że w ogóle nie traktowałam ich poważnie.
Dodatkowo - Cora jest w ciąży a zrobiła sobie tatuaż?

"Słuchaj, bracie, miłość nigdy nie jest idealna. Ale to, jak sobie radzisz z niedoskonałościami, sprawia, że gra jest warta świeczki."

Cudeńko.

Cudeńko.

Druga cześć jest Jeszcze piękniejsza niż poprzednia. Pokazuje że dla miłości jesteśmy w stanie oddać życie. Polecam !

Po pierwsze naprawdę NIE ROZUMIEM, dlaczego książki z tej serii podzielone są na części. Dlaczego nie mogła powstać jedna książka "Niepokorny" tylko wydawnictwo musiało je podzielić na dwie części? No ale nieważne. Recenzja będzie jedna.
Bardzo lubię opowieści z cyklu Naznaczeni Mężczyźni. Każda historia jest opowieścią o dojrzałej miłości, ale nie takiej cukierkowej, ale naznaczonej problemami, czasem bólem ale i radością i czułością. Tym razem historia Roma i Cory, poznanych w poprzednich częściach cyklu. Oboje są z różnych światów. Cora barwna iskierka w studio tatuaży i Rome, ponurak, który dopiero powrócił z misji.
Polecam całą serię dla osób szukających prawdziwych doznań, a nie tylko słodkawej miłostki. Tu jest prawdziwa miłość i prawdziwe New Adult. Szczerze warto.

• New Adult
  • Romans