Kuratela

Wydawnictwo: Telbit

Psychologiczno-obyczajowa powieść o trudnym dojrzewaniu do ojcostwa, a także do roli syna. Osadzona w realiach lat siedemdziesiątych, opowiada o przeobrażeniach moralnych i uczuciowych dokonujących się w bohaterze, czterdziestoletnim mężczyźnie pod woływem wiadomości, że jest opjcem nieznanego mu syna. Bohater do tego momentu żył w błogim przeświadczeniu, że jest porządnym człowiekiem, dobrym mężem i ojcem dwójki innych dzieci.

Patrycja Jabłońska | 2014-02-26

ogólnie nie najgorsza ale troche mnie nudziła jakos dobrnełam do konca.Chyba poprostu spodziewalam sie wiecej.

Kosztka | 2016-03-15
Przeczytana: 06 kwietnia 2016