Książka Roku 2018
izabela81

Zostań TopChefem w swojej kuchni! Lubisz gotować i chcesz doskonalić swoje umiejętności kulinarne? A może chciałbyś rozpocząć przygodę z gotowaniem, ale nie wiesz, od czego zacząć? Oto książka dla Ciebie! Doświadczeni kucharze – jurorzy i uczestnicy drugiej edycji programu „Top Chef” Telewizji POLSAT – proponują praktyczne przepisy na oryginalne i smaczne potrawy oraz radzą, jak doskonalić...

Zostań TopChefem w swojej kuchni!

Lubisz gotować i chcesz doskonalić swoje umiejętności kulinarne?
Oto książka dla Ciebie!

Doświadczeni kucharze – jurorzy i uczestnicy drugiej edycji programu „Top Chef” Telewizji POLSAT – proponują praktyczne przepisy na oryginalne i smaczne potrawy oraz radzą, jak doskonalić swój warsztat kulinarny.

Znajdziesz tu:

- 30 doskonale skomponowanych zestawów przystawka + danie główne + deser,
- 15 przepisów na „ szybkie dania” – idealne, gdy zjawią się niezapowiedziani goście,
- Akademię Top Chefa, gdzie eksperci dzielą się swoim doświadczeniem.

Chcesz gotować jak Top Chef?

Ucz się od najlepszych!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: zdjęcie autorskie

izabela81 | 2014-09-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014 rok
Przeczytana: 11 września 2014

W książce znajdziemy Akademię Top Chefa, w której jurorzy programu dzielą się swoim doświadczeniem. Maciej Nowak wprowadza nas w świat gotowania i opowiada o swojej przygodzie związanej z rolą jurora programu Top Chef. Ewa Wachowicz mówi, jak ważna jest dobra organizacja i wyposażenie kuchni, jak również o gotowaniu oraz o tradycyjnych domowych wędlinach. Grzegorz Łapanowski mówi o mało znanych warzywach (takich jak topinambur, wężymord czy brukiew), a także o technikach pieczenia oraz naczyniach, na których będziemy podawać smakołyki. Joseph Seeletso opowiada o przyprawach oraz o duszeniu mięs i warzyw.

W środku znajdziemy przepisy uczestników programu Top Chef (którzy dodatkowo zostali krótko scharakteryzowani): Moniki Bielik, Przemysława Błaszczyka, Agnieszki Buch, Adriana Feliksa, Pawła Kibarta, Inessy Kim, Adama Kowalewskiego, Bartłomieja Kuzianika, Piotra Lisowskiego, Sebastiana Olmy (zwycięzcy II edycji Top Chefa), Magdaleny Perszke, Szymona Sieranta, Patrycji Stefanów-Kot,...

lena111 | 2019-02-12
Na półkach: Przeczytane, Sprzedam

Świetna książka kulinarna dla wtajemniczonych. Kunsztowne przepisy, niebanalne połączenia, a wszystko wykonane przez uczestników programu TOP CHEF.

pannamewa | 2015-12-05

Rewelacyjna książka zawierająca 100 przepisów których autorami są uczestnicy II edycji Top Chefa. Ogromnym atutem tej pozycji sa porady i przepiękne zdjęcia. Przepisy są na różnych poziomach trudności i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Adannyel | 2018-01-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kulinaria