Brzoskwinia t. 11

Cykl: Brzoskwinia (tom 11) | Seria: Klub Mangi
Wydawnictwo: Egmont Polska
ピーチガール Pīchi Gāru
komiksy

Manga o nastolatkach. Dalsze przeżycia Momo, która wciąż nie może się zdecydować, kogo kocha. Daje się zaprosić na imprezę Ryo, starszemu bratu swojego chłopaka, Kairiego. Ten jednak okazuje się nie tak miły, jak był na początku. Dochodzi do szamotaniny. Przerażona Momo ucieka i spotyka Kairiego. Z kolei rywalka Momo, Sae, zakochuje się w Ryo i robi wszystko, aby pogrążyć rywalkę. Album pełen manewrów miłosnych, a i tak nie wiadomo, kto kogo naprawdę kocha.

źródło opisu: Egmont, 2007

źródło okładki: www.egmont.pl