30 najdzikszych miejsc w Polsce

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO
historyczna

Autorski album Pawła Fabijańskiego, pokazujący jego zdaniem najdziksze miejsca w Polsce. Materiał do tej książki autor zbierał latami, podróżując po wszystkich zakamarkach naszego kraju, zapuszczając się w ostępy polskich puszcz, wędrując przez dzikie górskie polany, odwiedzając nieskażone ludzką ingerencją jeziora i morskie nadbrzeża. Każde z wybranych miejsc opatrzone jest komentarzem i...

Materiał do tej książki autor zbierał latami, podróżując po wszystkich zakamarkach naszego kraju, zapuszczając się w ostępy polskich puszcz, wędrując przez dzikie górskie polany, odwiedzając nieskażone ludzką ingerencją jeziora i morskie nadbrzeża. Każde z wybranych miejsc opatrzone jest komentarzem i informacją praktyczną, ułatwiającą między innymi dotarcie do celu.

Kwiatek12 | 2016-02-14
Czacha | 2015-02-22