Dokumentacja sanitarna według zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP i Dobrej Praktyki Higienicznej GHP Instrukcje, zapisy - zakłady żywienia zbiorowego

Wydawnictwo: Osrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
biznes, finanse

Skoroszyt z wymiennymi kartami, zawierający zestaw instrukcji i formularzy opracowanych specjalnie dla danej branży, umożliwiający dokonywanie wymaganych zapisów oraz sporządzanie innej, obowiązującej w każdym zakładzie, dokumentacji. zgodna z wymogami rozporządzenia Min. zdrowia z dnia 6.01.2003 r. w sprawie szczegółowego zakresu i metod wewnętrznej kontroli jakości zdrowotnej żywno