dark romans, erotyk
angielski
jola2243

*Author Note: This is not your average romance story. Some people will kill for love.* He’s come to kill me. I’m a user and abuser of my own body. In my darkest hour I sold my soul to the devil and now I must pay the price. With his gun to my head I have no choice but to listen and obey, but I refuse to go down easily. Nothing is stronger than the will to survive. My instincts kicked into...

He’s come to kill me.
I’m a user and abuser of my own body. In my darkest hour I sold my soul to the devil and now I must pay the price. With his gun to my head I have no choice but to listen and obey, but I refuse to go down easily. Nothing is stronger than the will to survive. My instincts kicked into full gear the second he stepped into my motel room.
Except when I look at him I see my own heart staring back at me. A history tainted by blood.
I don’t know his name, but I know he wants me. To save myself I’ll sacrifice my sanity. My body. My soul. Something tells me the x-shaped scar that marks his eye is the only escape I have. He is Mr. X; the man who comes to claim my life. Can I save myself before he demands my heart?

WARNING: This book contains very disturbing situations, strong language, drugs and alcohol, and graphic violence.

źródło opisu: https://www.clarissawild.com/mr-x/

źródło okładki: https://www.clarissawild.com/mr-x/

Adriana | 2019-01-04

Jestem dopiero w połowie ale muszę to napisać... To jedna z tych perwersyjnych książek, które robią z mózgu watę. Pan X, pomijając to, że jest mordercą i zapewne socjopatą, to jakiś zwyrol, ale ja kocham czytać o takich... Boże co jest z moją głową nie tak!? Dobra, wracam do czytania...

edit: Skończone i powiem, że warto przeczytać, coś dla fanów dark erotyk. X to przedziwna i bardzo intrygująca postać. Pragnął zemsty a otrzymał coś znacznie cenniejszego :) Ten facet wiele w życiu przeszedł i jeżeli chcecie ponarzekać na swoich rodziców, to X był spłodzonych przez samych diabłów! Główna bohaterka przez większość książki była dla mnie niezrozumiała i irytująca, ale pod koniec jej zachowanie zostało wyjaśnione. Jej "puszczalstwo", skłonność do narkotyków, destrukcyjne zachowanie... Książka mi się podobała, ja po prostu uwielbiam ten rodzaj historii gdzie bohater lub bohaterzy przechodzą zmiany, od skurwiela (przepraszam za słownictwo) do kochającego faceta. Nie przepadam za...

ShyShe | 2018-09-06

Wow... Zakończenie książki jest super ale to w sumie jedyne co jest w niej super. Bardzo ciężko przez nią przebrnąć... Sadyzm, ból i okrucieństwo mężczyzny w połączeniu z tą "bardzo niecenzuralne słowo" dziewczyna... Gdyby główna bohaterka była lepiej zbudowana postacią wszystko było by super bo historia jak i cała jej otoczka są bardzo ciekawe niestety ta postać to coś okropnego. Głupie dziewczę.

ppaula195 | 2018-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2018

Książka bardzo wciąga ponieważ od samego początku autorka zadbała by czytelnik nie zniechęcił się do książki. Pan X, płatny morderca, łysy, wytatuowany z blizną w kształcie x na oku pragnie zemsty z przeszłości. Swój oszpecony wygląd może zawdzięczać Jay, dziewczynie która go nie pamięta. W przeszłości chłopaka rodzice pracowali jako ochrona dla dziewczyny i jej ojca który był senatorem. Niestety z czasem gdy widziano jak zażyła stała się ich wieź postanowiono ich oddzielić, jednak los ich do siebie przyciągał, przez kłopoty których dokonali on został okaleczony a ona przez wypadek dostała uszczerbku pamięci.Po latach Pan x postanawia zemścić się na dziewczynie i ją zabić, jednak postanawia ją wykorzystywać i sprawiać jej ból taki jaki on sam musiał przez nią przeżywać. Jak wiadomo miedzy nimi znów powstanie dawna więź. Zachęcam bardzo mocno bo książka jest świetna a to co napisałam to dopiero wstęp ! polecam !

jola79 | 2018-01-01

Za dużo perwersji, za dużo wulgaryzmu, za dużo przemocy, tylko zakończenie jest do przyjęcia, nie polecam

Beata90 | 2017-09-09
Przeczytana: 09 września 2017

"Życie nie jest ciągłością. Każda ścieżka, którą podążamy kończy je, albo przedłuża. Miliony ścieżek leżą przed nami, a my wybieramy tylko jedną. Każdy stawiany krok oznacza odcięcie innej możliwej ścieżki. Jedna po drugiej, wszystkie znikają. Wybór ten nie może być zmieniony. Zaakceptowanie konsekwencji jest konieczne, ale niewykonalne dla większości, w tym mnie"

andjeo | 2016-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2016

Wybór imienia dla głównego bohatera powieści Mr.X nie jest przypadkiem. Azazel był podobno pierwszym upadłym aniołem. Według niektórych badaczy imię to oznacza również "tego, który usuwa Boży gniew".
Taki jest właśnie w swoich oczach Mr.X. Jako płatny morderca eliminuje tych, którzy byli źródłem boskiego gniewu. Robi to od zawsze kontynuując to, do czego szkolono go od dziecka.
Zdradził jednak zasady swojej rodziny i zakochał się w córce wpływowego klienta. Oszpecony i odrzucony zaczyna życie na własny rachunek mszcząc się na tej, do której miłość zniszczyła go fizycznie i psychicznie.
Po wielu latach ich drogi się krzyżują. Łączą się w nietypowym duecie opartym na zdeprawowanej relacji "pan i jego własność" poddając się perwersjom seksualnym. Ich dewiacje realizują się poprzez wdrażanie sadystycznych i drastycznych technik erotycznych.
Mimo zbyt szczegółowych i niekiedy wręcz odrażających opisów zabójstw i scen seksu, powieść wciąga. Związek między głównymi bohaterami oparty...

książek: 2063
Ewitka | 2015-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2015

Tak książka jest tak chora i pokręcona, że aż mi się podobała, choć również wywoływała skrajne emocje :-)
Zdecydowanie dla odbiorców 18+, bo jest ostro i brutalnie, ale również i pikantnie. Podobało mi się to, że książka nie była taka do końca przewidywalna, sama końcówka książki mnie zszokowała i autorka mogła ją zakończyć na różne sposoby.
Zawodowy morderca tajemniczy Mr X z blizną na twarzy i sztucznym okiem dostaje zlecenie na Jay - tancerkę nocnego klubu, która sponiewierała swoje życie przez narkotyki i prostytucję. Kiedy przystawia jej jednak lufę do głowy, zmienia zdanie i zamiast od razu ją zabić postanawia ją poniżyć i seksualnie zniewolić. Wypowiada tym samym wojnę organizacji dla której pracuje. Okazuje się, że tych dwoje łączy wspólna tragiczna przeszłość, której ona kompletnie nie pamięta. Żądza zemsty, tajemniczy zleceniodawca, trup za trupem, ostre i perwersyjne sceny seksu (hmmm truskawki w sosiku...), to wszystko sprawia, że akcja książki jest bardzo dynamiczna i...

Katarzyna | 2015-09-29
Przeczytana: 29 września 2015

Spodziewałam się czegoś więcej po tej książce, głównie chodzi mi o główną bohaterkę. Mogłaby dłużej walczyć, byłoby ciekawiej. Sam Pan X, no cóż, budzi postrach, ale już od początku było wiadomo, że wewnątrz siebie skrywa głęboki smutek i żal, a powodem tego jest ONA. Wątek chęci zabicia Jay także mógłby zostać bardziej rozwinięty. I właśnie dlatego 3 gwiazdki w dół, za krótka książka!:)
Czyta się bardzo przyjemnie;)

mania_kch | 2015-09-17
Na półkach: Przeczytane, 2015

Na pewno - wciągająca i intrygująca.
Na pewno - szokująca, okrutna i momentami obrzydliwa.
Na pewno nie dla każdego.

magpie101 | 2015-09-15
Przeczytana: 15 września 2015

Przeczytalam i caly czas sie zastanawiam na moja opinia?
Z jednej strony ksiazka bardzo mi sie podobala mimo opisanej w niej brutalnosci, zabijania z zimna krwia, zwierzecego seksu. Z drugiej strony czytajac ja czulam momentami obrzydzenie i niesmak, tak naprawde nie wiem co je wywolywalo? Czy to, ze on zabijal z zimna krwia, czy jego opisany wyglad, czy to, ze traktowal ja jak zwierze, czy to, ze ona przez lata oddawal swoje cialo obcym?
Zakonczenie moze byc takie jak podpowie nam nasza fantazja, bo autorka nie napisal konkretnie co postanowila Jay i z tego powodu jestem troche zawiedziona.
Polecam!