Carter Reed

Wydawnictwo: Amazon, CreateSpace
angielski
booboo15

Emma decided to skip the gym and went home early. It was the last easy decision she made because she found her roommate being raped by the boyfriend. She had two choices. Call the cops and be killed by his family’s mafia connections or kill him first and hope to survive. There was no choice to her. She killed the bastard first and went to the one person who could protect her. Carter Reed. He’s a weapon for the rivaling mafia family, but he’s also Emma’s secret. Not only was he best friends with her brother, but she’s the reason he became that weapon in the first place.

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/18221931-carter-reed?ac=1

Katarzyna | 2015-12-19
Przeczytana: 18 grudnia 2015

Książka dobra, chociaż mogłaby być lepsza. Uważam, że Tijan nie wykorzystała całego potencjału. Za dużo o uczuciach, za mało o tragedii, zagrożeniu życia. Był tylko 3 akcje, które zagrażały Emmie, liczyłam na jakieś porwanie i że Carter poruszy niebo i ziemię, by ją ocalić. Tego mi trochę brakowało, naprawdę miałam ochotę na takie napięcie. Ale mimo wszystko książka dobra, szybko się czytało no i cóż, Carter<3 nawet Noah<3 Cudowni bohaterowie.:)

Martoonia | 2015-12-28
Przeczytana: 25 grudnia 2015

Miłość wpleciona w mafijną rzeczywistość. Emma i Carter – niby dwa światy, ale jedna wspólna droga. Ich losy rozeszły się na pewien czas, ale jedno wydarzenie zmienia wszystko i wszystkich, nic już nie pozostaje takie samo. Książka ta jak dla mnie jest taką sinusoidą – raz wciąga w wir wydarzeń, a raz najchętniej ominęłoby się kilkanaście stron od razu. Być może niektóre wątki autorka mogła poszerzyć, nadać im bardziej „mafijny” charakter, ale nie umniejsza to całości, bo całościowo opisana historia mi się podobała. Z książek z takim właśnie mafijnym wątkiem może nie prowadzi w moim rankingu, ale z całą pewnością warto po nią sięgnąć.

MissShy | 2016-01-22
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 22 stycznia 2016

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

W jednym słowie - emocjonująca. Ale nie pod względem akcji, chociaż jej nie zabrakło, ale pod względem uczuć ofiar tragicznych zdarzeń. Tak właśnie sobie wyobrażam zachowanie takich osób i autorka dobrze je opisała. Potrafiłam wczuć się w ich sytuację. Książka był jak dla nie w sam raz. Trochę tragedii, niebezpieczeństwa i szczęścia zebrane w jedno. No i muszę pochwalić też autorkę za idealny dobór scen seksu. Nie za dużo i w dobrym guście.

Shemmer | 2015-12-16
Na półkach: Przeczytane, E-czytane

Mafia, romans, morderstwa? Czemu nie! Szkoda tylko, że nie było aż tak pięknie jak się zapowiadało.
Podczas lektury w pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać – co tak właściwie czytam, co ja już przeczytałam i co się działo? Takie myśli naszły mnie w okolicach sto dwudziestej strony „Cartera Reeda”. Dobiło mnie to, ponieważ na książkę już od dłuższego czasu miałam ochotę. Nie dostałam jednak tego, na co oczy mi się wcześniej świeciły. Początek świetnie rozegrany – mózg sam mi drżał na myśl o tym, co się stanie z dziewczynami. Później jednak zamiast czegoś fascynującego podsuwa się nam pod nos flaki z olejem. Mydli się nam oczy przystojnym, zimnym Carterem, ale on mimo wszystko nie wystarcza, żeby nadrobić za akcję i za Emmę, którą samemu chce się wepchnąć w łapy mafii, żeby coś się zaczęło dziać.
Po owym pułapie stronnicowym – W końcu frustracja przeminęła i brnęłam dalej, ponieważ dostałam lekkie pchnięcie do przodu. Autorka chyba nie umiała się rozkręcić z tą historią w...

skorupka | 2017-07-19
Na półkach: Przeczytane, Jest

Tak bardzo mnie ciekawiła ta książeczka, że czytana przeze mnie trylogia musiała poczekać! Pochłonęłam CR już drugiego dnia urlopu a przerwę robiłam tylko na jedzenie ;) Coraz bardziej podobają mi się książeczki z mafią w tle, a jeśli są do tego są rozgrzewające krew a akcja po prostu gna do przodu bez chwili nudy .... to jestem zgubiona!!! I tak było z tą książką, choć były momenty, że Emma działała mi na nerwy ... ale nigdy nie może być idealnie ;)Ciekawe, czy może będzie historia o przyjaciółkach Emmy
POLECAM!!!!!

Anulka870 | 2018-06-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Swieżo odkryta przeze mnie autorka i absolutny hit! Wprost kocham watek mafijny , ale dark erotica to dla m,nie za duzo , w tej ksiazce wszystko pasuje i jest na akurat. Swietna historia i wartka akcja , bo jak to jest wiedziec , ze najlepszy zabojca mafii chronil cie przez caly czas odkad zginela twoja rodzina do czasu az zabilas by ocalic kogos bliskiego?

Karina | 2015-05-09

książka zapowiadała się fajnie, mafiozo, gangi, morderstwo, i tajemniczy carter... niestety fabuła mało wciągająca i postacie nieciekawe, niektóre wątki od czapy i dziwne sytuacje bez związku

Ewitka | 2016-01-11
Przeczytana: 10 stycznia 2016

Ani to erotyk, ani powieść sensacyjna, co najwyżej romans z elementami mafijnymi, bo o uczuciach jest aż za dużo. Fabuła miała niezły potencjał, którego niestety autorka nie wykorzystała. Zaczyna się od tego, że Emma w obronie swojej współlokatorki zabija syna bossa mafijnego, zdając sobie sprawę, że tym samym podpisuje na siebie wyrok śmierci. Kilka lat wstecz jej brat zginął z rąk mafii, a ona była tego naocznym świadkiem. Teraz ze strachu przed zemstą udaje się do kolegi brata, obecnie ważnej osoby w konkurencyjnej mafii. On postanawia się nią zaopiekować, pomimo, że nie zawsze współpracuje z ochroną, chroni ją tak dobrze, że nie ma szans na jakieś mrożące krew w żyłach zwroty akcji typu porwanie, co najwyżej krótka uliczna strzelanina. Erotyki też w tej książce nie uświadczy, choć warunki ku temu sprzyjają, bo Carter prowadzi nocny klub :-). Trochę też dziwacznych sytuacji, bo po co Carter weryfikuje tożsamość Emmy, skoro przez lata śledził każdy jej krok? Początek był naprawdę...

ppaula195 | 2018-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2018

Książka o motywie mafijnym, gdzie główna bohaterka Emma popełnia niewybaczalny błąd, który może kosztować ją życie. Ucieka wraz ze współlokatorką do przyjaciela. Nie mając poradzić sobie z tym ciężarem przypomina sobie przyjaciela z dzieciństwa, który teraz jest bossem mafijnym ( płatnym zabójcą). Prosząc go o pomoc i ochronę , Carter bez chwili wahania się zgadza. Z racji że mężczyzna był najlepszym przyjacielem brata Emmy, dziewczyna darzy go zaufaniem. Pozostając u niego jest w pełni chroniona, jednak fakty z przeszłości oraz wrogowie próbują dopaść dziewczynę. Carter za wszelką cene będzie chronił ukochaną. Książka zawiera mnóstwo zwrotów akcji,oraz tych które całkowicie zaskoczą czytelnika. Polecam

brawurkadg | 2016-02-21
Na półkach: Przeczytane, Romans, Erotyk, Mafia
Przeczytana: 20 lutego 2016

Miłość i mafijna rzeczywistość. Książka raz wciąga w wir wydarzeń, a za chwilę najchętniej ominęłoby się kilka stron. Całościowo opisana historia mi się podobała, ale niektóre wątki autorka mogła rozszerzyć, liczyłam na jakieś porwanie i akcję, w której Carter poruszy niebo i ziemię, by ocalić Emmę. Właśnie tego mi brakowało: trochę więcej akcji i napięcia. Chociaż Carter jako bohater przypadł mi do gustu, był twardy i nieustępliwy, a jednocześnie łagodny i czuły.