Ivan

Cykl: Her Russian Protector (tom 1)
Wydawnictwo: Night Works Books
literatura piękna
angielski
booboo15

Desperate to find her sister, Erin goes to the only man in Houston who can help her--Ivan Markovic. The intimidating, tattooed Russian operates one of the most elite mixed-martial arts training centers in the world but it’s his shadowy past and reputed connections with Houston’s underworld that interest her most. To find her sister, she’ll need the help of her big, scary Russian protector—but...

To find her sister, she’ll need the help of her big, scary Russian protector—but asking for help from a man like Ivan carries a steep price, one that might just include her heart

źródło opisu: https://www.goodreads.com/book/show/17413222-ivan?from_search=true

źródło okładki: http://www.roxieriverawriter.com/

gosiuloch | 2018-11-12

Szczerze powiedziawszy byłam zaskoczona tą książką. Bardzo długo się nad nią zastanawiałam, ponieważ z niewiadomych powodów odrzucało mnie od niej.
Dopiero jak dzisiaj uznałam, że jestem gotowa mogę śmiało zadać sobie pytanie ...Po co tak zwlekałam?
Naprawdę bardzo przyjemnie mi się czytało, szczególnie ze względu na wielkiego Ivana, który ciągle mnie zaskakiwał ogromem swego uczucia i poświęceniem dla Erin. Facet był bardzo czuły, wrażliwy a jednocześnie męski.
Erin jako jego wybranka też była ciekawa, ale przyznaję że mam słabość do Ivana :)
Rzadko tak mam, ale po przeczytaniu tej części od razu biorę się za kolejną, bo zdążyłam przywiązać się do niektórych osób i muszę poznać ich losy.

tylkojego095 | 2018-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2018

Muszę przyznać, że Ivan to słodziak:) niby taki wielki i zły, a tu proszę.. okazuje się, że jest taki dla każdego poza Erin ;) myślałam, że będzie jakaś większa kłótnia o ten bałagan, ale okazuje się, że są przyjemniejsze "kary":D przyjemna książka z ciekawymi bohaterami i ich przyjaciółmi:D Poolecam!

gosia | 2018-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2018

No proszę proszę.. nigdy nie sądziłam że sięgnę po książki związane z Rosyjską mafią :) a tym bardziej że będę czytać o Rosyjskich przystojniakach..a jednak...i wiecie co ? książka podobała mi się bardzo..
Ale może od początku..Siostra Erin-narkomanka -naraziła się dwóm największym organizacjom Mafijnym. No i oczywiście nasza główna bohaterka chce siostrze pomóc,więc..udaje się do Ivana.
Ivan zaś to oczywiście wytatuowany przystojniak,dobrze zbudowany -bad boy..ma nieciekawą przeszłość ,ale obecnie jest czyściutki jak łza...prowadzi jakiś tam klub gdzie trenuje zawodników do walk w klatkach-czy coś tam takiego :) No i jak ona tak ładnie go prosi-o pomoc oczywiście-to on się oczywiście zgadza-bo jak by mógł odmówić tak ślicznej dziewczynie :)
Co z tego wyniknie?..jak się można domyśleć bardzo niegrzeczne ,,rzeczy,,-ponieważ między bohaterami aż iskrzy w powietrzu :)
Książka dość krótka,ale napewno nie nudna . Polecam

Kasiar | 2017-12-03
Na półkach: Przeczytane, 2017

Za krótka.
Uczucie pomiedzy bohaterami rozwinęło się bardzo szybko.
Niby nieznajmi, a już big love...

Agnieszka | 2016-06-24

Pierwsza książka dużej serii. Zapowiada się bardzo obiecująco, chociaż zachowanie głównej bohaterki nieco infantylne momentami... ale dajmy jej szansę;) Bohater to ex gangster i bokser prowadzący już całkiem legalne interesy. Bohaterka szuka u niego pomocy, gdy próbuje odnaleźć siostrę. Dobry prognostyk dla całej serii:)

Ania | 2016-02-01

Muszę się przyznać, że zabierając się za nią, spodziewałam się czegoś zupełnie innego :) wyobrażałam sobie brutalny świat mafii, mnóstwo strzelanin i chaosu. Tutaj wszystko się prawie układało od samego początku. Erin miała problem, zgłosiła się do Ivana i hop siup - problem solved :) wiem, że trochę wyolbrzymiam, ale chyba po raz pierwszy czytałam niby skomplikowaną historię w nieskomplikowany sposób napisaną. :) nie powiem spodobała mi się. Ivan to słodziak bez dwóch zdań, a Erin wydaje się spoko dziewczyną. Bardzo zaciekawiły mnie jej przyjaciółki (zastanawiam się czy będą wspominanie w dalszych częściach). Szczerze współczułam Erin jej kłopotów z siostrą, ale końcówka książki wskazywała, że wychodzą na prostą :)jedyny minus - za krótka :)

Asia | 2016-01-26
Przeczytana: 26 stycznia 2016

Nigdy nie spodziewałam się, że moje serce aż tak podbiją rosyjscy bad-boye.
,,Ivan" to pierwsza cześć serii ,,Her Russian Protector", autorstwa Roxie Rivery. Książka ta opowiada historię tytułowego Ivana i Erin. Erin to zwykła, grzeczna dziewczyna, która w ostatnich miesiącach musiała przejść ekstremalny kurs przeżycia, w mrocznych zakamarkach Houston. Dlaczego? Wszystko to za sprawą młodszej siostry dziewczyny, Ruby, która za sprawą swego chłopaka Andreia, wkradła się w ciemny świat narkotyków, gangów i mafii.
Ivan nie miał łatwej przeszłości, ale teraz żyjąc z dala od swoich demonów, szkoli jednych z lepszych bokserów. Jak zaczyna się ich znajomość? W dość nietypowych jak na romanse okolicznościach, ale w końcu ,,Ivan" nie jest zwykłą, ckliwą historyjką, można wręcz powiedzieć, iż książka ta jest dobrą sensacją. No, ale o tym później, najpierw opowiem wam jak poznali się nasi bohaterowie. Otóż siostra Erin razem ze swoim chłopakiem zostaje zaginiona i wtedy Erin pozostaje...

Deepi | 2016-01-17

Okeeeejjjj co to było? Bo na pewno nie pełnoetatowa:) książka. Dzieło do poduszki? Historyjka dla...no właśnie kogo?? Kolejna laska z zerowymi ambicjami i bogaty zły.Fabuła tragikomiczna. Akcja trwa może 36 godzin po 8-miu jest takie przyciąganie, że nasz biedny "niewinny" kopciuszek już ma akcję z Ivanem a ten z kolei już pada na kolanach z miłości. No ja nie mogę kto w ogóle pisze takie historyjki i dla kogo? Nie, nie, nie nie kupuję tego.

brawurkadg | 2015-12-17
Na półkach: Przeczytane, Erotyk, English
Przeczytana: 17 grudnia 2015

Zdesperowana, by odszukać swoją siostrę, Erin idzie do jedynego człowieka w Houston, który może jej pomóc - Ivana Markovica.

Zastraszający, wytatuowany Rosjanin, prowadzi jeden z najbardziej elitarnych ośrodków szkoleniowych mieszanych sztuk walk na świecie, ale to jego mroczna przeszłość i rzekome połączenie ze światem przestępczym Houston, interesują ją najbardziej.

Aby odnaleźć swoją siostrę, Erin będzie potrzebowała pomocy swojego potężnego, Rosyjskiego obrońcy - ale prosząc o pomoc takiego człowieka jak Ivan, może zapłacić bardzo wysoką cenę. Cenę, która obejmuje jej serce.

Książka naprawdę wciągająca, bardzo szybko i przyjemnie się ją czytało. Nie ma niepotrzebnych dłużyzn, akcja wartko płynie do przodu, a i postacie głównych bohaterów są ciekawie skonstruowane. Ivan chociaż jest twardzielem, to dla Erin jest czuły i delikatny, co bardzo mi się podobało.