Taint

Okładka książki Taint S.L. Jennings
Okładka książki Taint
S.L. Jennings Wydawnictwo: Avon Cykl: Sexual Education (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sexual Education (tom 1)
Avon
2015-02-24
2015-02-24
Romantic Erotica Adult Fiction

Na wstępie chciałam zaznaczyć, że mam osobisty sposób oceniania. Nie porównuje tzw."wyzszej literatury" z pozostałymi publikacjami. No, bo bądźmy szczerzy i sprawiedliwi, nie ma to sensu.
Dlatego właśnie zgodnie z moimi oczekiwaniami ta pozycja otrzymuje ode mnie 9 pkt A byłoby i 10 gdyby nie uproszczone zakończenie.
Co tutaj mamy? Miłą i sympatyczną pozycję, z dość ciekawym tematem, zgrabnie rozpisane. Bohaterowie prowadzą nawet inteligentne rozmowy, czasem mamy jakiś seks. Po prostu przyzwoite czytadełka na wieczór. Można się pośmiać, momentami trochę powzruszać, więc dlaczego miałoby się nie podobać?
Kiedyś gdzieś pisałam i napisze to ponownie. Jak sięgam po tego typu romansik, oczekuje przede wszystkim lekkiej fabuły, gdzie nie mam potrzeby za dużo myśleć a jakbym chciała coś zawiłego i mądrego to wezmę w rękę Tokarczuk.
Pozycja nie jest obowiązkowa, ale jeśli chcecie się odprężyć i pobawić to zachęcam.

Co tutaj mamy? Miłą i sympatyczną pozycję, z dość...

2053

Musze przyznać,że jestem pozytywnie zaskoczona tą książką i cieszę się,że mogłam ją przeczytać, daje nam dużo do myślenia, nie tylko tak źle wyglądają relacje w bardzo bogatych małżeństwach ,ale we wszystkich i gdy faceci zdradzają obwinia się o to kobiety, dlaczego tak jest, dlaczego nie są winni mężczyźni,? Od kobiet się wymaga ,żeby były najpierw kochankami, potem żonami ,a na końcu matkami, a czego tego nie wymaga się od mężczyzn, oni niech też coś od siebie dadzą, małżeństwa powinny o tym ze sobą otwarcie porozmawiać, znaleźć gdzie tkwi problem, bo może nigdy się nie kochali i nie ma sensu iść na kurs ,żeby zrobić z kury domowej dziwkę , jak i tak ona na niego nie działa i tak było w małżeństwie Ally i Evana , ona nie miała do niego zaufania, zresztą nie dziwię się ,po tym co robił, to jak miała mieć i nigdy nie miała z nim orgazmu, była zagubiona , obwiniała się ,że to przez nią tak szuka pocieszenia z jej najlepszą przyjaciółką i innymi kobietami, ale gdy poznaje Drake instruktora seksu rozumie, że nigdy nie kochała Evana, była w tym związku samotna, te jego zdrady raniły ją , nie byłą sobą , zamknęła się na wszystko i wszystkich, Drake wydobył z niej wiarę w siebie, pokazał jej jaka jest piękna i seksowna, nauczył ją być znowu sobą, a ona uleczyła jego skamieniałe serce ,zaprzyjaźnia się z nim a potem zakochała, to napięcie seksualne w nich aż wrzało, a gdy się uwolniło, nie mogli już bez siebie żyć, on był dla niej homarem. Nigdy bym nie przypuszczała, Drake skrywa wielka tajemnicę, więc gdy się to wydało Ally myślała,że on ją wykorzystał, by zemścić się na Evanie no i miał polskie korzenie hehe. Bardzo podobało mi się zakończenie książki Drake leczy swoje rany po stracie Ally,myślał,że ona wybrała Evana, ale gdy zrozumiał co znaczyło wyznanie Ally o homarze,wiedział,że on był dla niej księżycem ,a ona dla niego słońcem i to ona go odnalazła i zrozumieli,że związku nie buduje się na kłamstwie i udawaniu,tylko na zaufaniu i miłości, poznaniu siebie i pielęgnowaniu tego uczucia.

Całkowicie nie w moim stylu. Przeczytałam ponad połowę ale z każdą stroną było coraz gorzej. Nie mogłam się zmusić do przeczytania całości.

Justice Drake - mężczyzna będący właścicielem Oasis - ekskluzywnego ośrodka do którego przyjeżdżają żony bogaczy, aby nabyć umiejętności zaspokajania swoich mężów w łóżku.
Justice jest ekspertem od seksu, korepetytorem.
Żyje seksem.
Oddycha seksem.
Jest seksem.
Ma sztywne zasady, twardy charakter, za wszelką cenę chroni anonimowości.
Nigdy nie miał problemów z trzymaniem się własnych zasad do czasu aż do Oasis przyjeżdża Allison Elliot Carr - rudowłosa, eteryczna, inna od reszty piękność.

Zakazany owoc najlepiej smakuje, co będzie jeśli stanie się on jedynym owocem, który JD zechce pochłaniać do końca życia?

Podobała mi się chociaż fabuła jest trochę kontrowersyjna.
Prowadzone lekcje i sposób myślenia JD zdecydowanie nie jest tym co jestem w stanie zaakceptować do końca i zgodzić się z nim bezsprzecznie. To spojrzenie faceta i tak naprawdę obwinienie kobiet o nieudane związku chociaż to ich mężowie je zdradzają notorycznie. Wiem jednak, że to tylko książka i nie byłaby ona sobą, gdyby spojrzenie głównego bohatera było inne.
Oczywiście można by powiedzieć, że relacja Ally i Justice'a nie powinna mieć miejsca, bo jest ona zamężna itd., ale mamy bardzo klarownie przedstawiony obraz męża, który zdradza gdzie popadnie (dosłownie jakby robił to pod publikę).
Alli i JD razem są gorący, elektryzujący i szczęśliwi.
Książka naprawdę mnie wciągnęła, nie mogłam się oderwać. Osobiście POLECAM!

Justice jest ekspertem od seksu, korepetytorem.
Żyje seksem.
Oddycha seksem.
Jest seksem.
Ma sztywne zasady, twardy charakter, za wszelką cenę chroni anonimowości.
Nigdy nie miał problemów z...

Nic w tej historii nie jest oczywiste. Czytelnik chce happy endu, ale tak naprawdę nic na niego nie wskazuje. Dużo kontrowersji, emocji, tematów tabu. Lektura dla osób o otwartych umysłach:) O samotności, przyjaźni, pozornym szczęściu, uczciwości i jej braku... Polecam, chociaż nie jest to lektura dla wszystkich. Moim zdaniem to coś dla wyrafinowanych czytelników, szukających wielu warstw w czytanych książkach:)

Umm, naprawdę EROTYK! Gorący, wkurzający i jeszcze gorący nasz seks instruktor, że tak go nazwę. Nie wiem, co napisać, mam pustkę w głowie. Jednakże wiem, że na miejscu tych kobiet nie dałabym się tak traktować przez partnera! Nigdy w życiu... Naprawdę książka dla dorosłych. :)

Super! Kompletnie inny temat, ciekawie napisana. Same plusy :)

Super! Kompletnie inny temat, ciekawie napisana. Same plusy :)

• Przeczytane 2016
  • 2016