Droga dzikiego serca

Wydawnictwo: W drodze
poradniki

Scarlett | 2010-04-25
Przeczytana: kwiecień 2010

Bardzo lubię publikacje państwa Eldredge, w związku z tym książka ta nie zawiodła mnie, żadną miarą! Przekaz, jaki ze sobą niesie jest tak mocny i oczywisty, że zamierzam często do niej wracać (pomimo faktu, że jest to książka o mężczyznach i napisana dla nich).

Dzięki "Drodze dzikiego serca" o wiele łatwiej jest mi zrozumieć mężczyzn wokół mnie.

Panowie, do dzieła! Książki do rąk i czytać, czytać, czytać, bo warto :)

PS. Jest to swoista kontynuacja książki "Dzikie serce",dlatego też nie radzę sięgać po tę publikację bez wcześniejszego, dogłębnego "rozczytania" pierwszej części.

Przemysław Zyra | 2014-12-03
Przeczytana: 2010 rok

Książka rozwija myśli zawarte w "Dzikim sercu". Rewelacyjnie napisana książka o mężczyznach i męskości dla mężczyzn. Bardzo cenna i przydatna w dzisiejszym świecie.

Mateusz Styś | 2010-10-23
Przeczytana: 01 lutego 2009

Idealne dopełnienie Dzikiego Serca. Ciężko się było spodziewać czegoś wielkiego po następczyni bestsellera, bo przecież jak długo można wałkować jeden temat.

Droga Dzikiego Serca nie jest jednak powielaniem tematów i idei zawartych w poprzedniej książce Eldredga. Jest raczej jej dopełnieniem. Autor szczegółowo opisał pewne zagadnienia. Byłem na prawdę pod wrażeniem tej publikacji. Polecam serdecznie !

BartłomiejNieBartosz | 2014-04-19
Przeczytana: 18 kwietnia 2014

Krótko.
Książka nudna, męcząca i napisana pseudo filozoficznym językiem.
W wielu miejscach autor nie tylko odwołuje się do swoich poprzednich publikacji, ale bez skrępowania pisze "kup moją książkę pt. xyz, by dowiedzieć się na ten temat więcej". Jest to technika wciągania czytelnika w kupno kolejnych pozycji z których znowu dowie się tylko tyle, że by jeszcze lepiej zgłębić dany temat, musi zakupić jeszcze inne. Zabieg typowy dla tanich poradników rozwoju wewnętrznego.
Wykorzystywanie do tego celu ludzkiej wiary jest żenujące.
Ponadto jako osoba wierząca byłem zszokowany poglądami Eldredge'a. Jego patologiczne przekonanie, że samodzielny mężczyzna jest opuszczony, jest dla mnie nie do przyjęcia.

Jeszcze krócej.
Wycieranie sobie, gdzie się da, gę*y Bogiem, wiara w przesądy, osobliwe przekonania, czy wreszcie jego oryginalna interpretacja Pisma Świętego w wielu miejscach kłuci się z naukami Kościoła i zakrawa na kpinę. Skłania tym samym do zastanowienia się, czy jej autorem...

Szymon | 2015-11-14
Na półkach: Prezent, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 14 listopada 2015

Otwiera oczy na przeszłość i przyszłość w życiu mężczyzny. Na pewno do niej wrócę.

Damian Zabawski | 2012-10-24

Ciekawa, lecz trochę inne realia. Kod kulturowy mocno różni się od polskiej rzeczywostości. Godna polecenia.

Arkoholik | 2016-04-19
Przeczytana: 16 kwietnia 2016