Stanley Kubrick. Dzieła wszystkie

historyczna

gregvip | 2014-08-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014, Papier
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

Gdy dostałem ten album w swoje ręce byłem zachwycony, niestety z czasem i kolejnymi czytanymi stronami zachwyt opadł. Czytając zawarte w książce teksty odnoszę nieodparte wrażenie, że autor po prostu nie oglądał opisywanych filmów. W tekście roi się od błędnych opisów fabuły błędna jest też część opisów zdjęć. Mamy też banalne opisy zdjęć w stylu "Stanley Kubrick śmieje się" jest to źenujące. Ale co tam, jest to w końcu album i tu niestety kolejne rozczarowanie jakość części zdjęć jest po prostu bardzo słaba. Jakość obrazu filmów na DVD jest lepsza o Blu-Ray-u już nawet nie wspomnę.
Mówiąc krótko pozycja tylko dla miłośników, którzy znajdą tu kilka cytatów Kubricka parę ciekawostek oraz trochę fajnych zdjęć.

OwlShadow | 2016-10-16
Przeczytana: 28 marca 2012