Gabriela

Okładka książki Gabriela Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Gabriela
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Szukaj mnie wśród lawendy (tom 3) literatura piękna
Szukaj mnie wśród lawendy (tom 3)
Novae Res
2015-06-22
2015-06-22
Agnieszka Lingas-Łoniewska lawenda Gabriela

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Gabi, najmłodsza z trzech sióstr, zakończyła rodzinna trylogię, pełną ciepła, miłości i kobiecości. Przeczytajcie koniecznie!

W II tomie lawendowej sagi wracamy na Chorwację.
To była cudna seria i związki które właściwie były niemożliwe, miłości które dokonały żywota a potem powstały jak Feniks z popiołów. Trzy siostry, trzy historie, ciepła i piękna Chorwacja, urok pachnącej lawendy, czy może się nie udać?
Gabriela wróciłam na Chorwację po ślubie Zuzy i nie wie jak wskrzesić w Ivo miłość która odeszła.
Mały synek Dario podstępem ściąga rodziców na ich ukochaną wyspę od której wszystko się zaczęło.
Uda im się? myślę że mają szanse na szczęśliwe życie.
Polecam całą serię.

W II tomie lawendowej sagi wracamy na Chorwację.

Na półkach: , , , , , ,

To już trzecia i zarazem ostatnia część trylogii ,opisująca losy trzeciej z sióstr,po Zuzannie i Zofii.Miło i przyjemnie czytająca się cała seria,warta przeczytania jak i poprzednie części.

Historia najmłodszej z sióstr. Bohaterka trochę szybciej zrozumiała, że ojciec jej dziecka to miłość jej życia. Znowu nieporozumienie, kłamstwa pseudo przyjaciela. Czyta się dobrze.

Po tej ksiazce bardzo chce pojechac na Korcule :)

Po tej ksiazce bardzo chce pojechac na Korcule :)

Historia miłosna z happy endem. Moim zdaniem najbardziej realna lub najmniej naiwna ze wszystkich trzech części.
Dobrze się czyta,człowiek wierzy w dobro ludzi i ich czyste intencje. Po prostu: żyć, nie umierać!

Hmm no fajnie wszystkie trzy happy end.
Przeczytane, popłakane i ....

Hmm no fajnie wszystkie trzy happy end.
Przeczytane, popłakane i ....

Na tym samym poziomie co druga część. Czytałąm z zapartym tchem. Niezwykle wciągają i poruszająca. Z uwagi na powrót na Chorację, znów można zanurzyć się w uroku tych malowniczych plaż i zakątków. Zakończenie dobre..
Polecam Całą trylogię na wakacyjny wyjazd.

Polecam Całą trylogię na wakacyjny wyjazd.

Jakoś ta historia mniej mi się podobała.

Jakoś ta historia mniej mi się podobała.

Trzecia i ostania część opowieści o trzech siostrach, których życie miłosne było dość pogmatwane przez niedomówienia. Z uwagi na happy end czyta się lekko, łatwo i przyjemnie. Polecam.

• 2015