Koziorożec 2. Elektryczność

Cykl: Koziorożec (tom 2)
Wydawnictwo: Manzoku
Capricorne 2: Electricite
komiksy

"Koziorożec” to kolejne po słynnym „Rorku” dzieło Andreasa. Jak zwykle w przypadku tytułów tego twórcy, na czytelników czeka fascynująca fabuła poparta niezwykłą, pełną smaczków i symboliki oprawą graficzną. Odważne kadrowanie, niezwykła zabawa perspektywą, światłem i cieniem oraz oryginalne rozwiązania sprawiają, że do komiksu można wracać po wielokroć, za każdym razem odkrywając kolejne elementy tej niezwykłej układanki.

urlo | 2016-07-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy, 2016