Dieta 8-godzinna. Obserwuj znikające kilogramy bez patrzenia na to co jesz

Tłumaczenie: Zuzanna Kaszkur
Wydawnictwo: Vital
The 8 Hour Diet. Watch the pounds disappear without watching what you eat!
zdrowie, dieta
poradniki
Indyviduum

Jeśli przetestowałeś już wszystkie możliwe diety i żadna nie przypadła Ci do gustu, powinieneś wypróbować najnowsze odkrycie Davida Zinczenko i Petera Moore'a - Dietę 8-godzinną. Pozwoli Ci ona schudnąć szybko, zdrowo i bezpiecznie. Dzięki niej stracisz na wadze nawet do 5 kg tygodniowo - nie ograniczając przy tym spożycia kalorii ani nie rezygnując ze swoich ulubionych potraw. Jak to możliwe? Czołowi badacze w dziedzinie zdrowia, dobrego samopoczucia i odchudzania odkryli nowy sposób odżywiania, oparty nie na tym co jesz, ale kiedy to robisz. Polega on na spożywaniu jedzenia wyłącznie przez 8 wybranych godzin, w ciągu których możesz jeść wszystko, na co masz tylko ochotę, a pozostałe 16 przeznacza się na trawienie i regenerację organizmu. W przeciwieństwie do innych sposobów odchudzania, Dieta 8-godzinna oddziałuje na poziomie komórkowym, wzmacniając działanie mitochondriów - źródeł energii w komórkach ciała. W rezultacie spowalnia ona proces starzenia, zmniejsza ryzyko chorób serca, cukrzycy, raka, Alzheimera i wielu innych. W tym sposobie odżywiania zadziwiający jest fakt, że nie ma żadnych "złych" pokarmów, których należy unikać. Żadnych limitów kalorii, których należy się trzymać. Żadnych zasad, które zakazywałyby spożywania i cieszenia się smakiem Twoich ulubionych potraw. Dzięki tej książce nauczysz się czerpać jak największe korzyści z tej diety, poznając 8-godzinne pokarmy energetyczne, które zapewnią Ci doskonałe odżywienie organizmu. Dodatkowym atutem tej publikacji jest także specjalny zestaw 8-minutowych przepisów. Chudnij, bez ograniczeń.

źródło opisu: talizman.pl

źródło okładki: talizman.pl

toska1982 | 2015-03-06
Przeczytana: 06 marca 2015

W powietrzu czuć zapach wiosny i ani się obejrzymy a zrzucimy puchowe kurtki. No właśnie, część osób już zaczyna się martwić swoimi zbędnymi kilogramami. Po wielu wyrzeczeniach i dietach zastanawiają się czy nie ma już dla nich ratunku, na piękną i zgrabną figurę. Właśnie dla takich osób powstała ta książka.

„Chcę Ci opowiedzieć o chwili, która odmieniła moje życie. Ponieważ odmieni również twoje.”

David Zniczenko, redaktor naczelny „Men's Health” bardzo dbał o siebie, dużo ćwiczył, jadał zdrowo, jednak w pewnej chwili swojego życia zauważył, że wyczerpująca praca, wczesne poranki i późne powroty wyczerpują go i to bardzo. Co raz trudniej było mu utrzymać dobrą formę, ale też i zdrowie, do czasu aż nie przeczytał o nowym trendzie w nauce o odchudzaniu. I tak oto powstała ta książka.

„Obserwuj znikające kilogramy bez patrzenia na to co jesz!”

Samo słowo dieta powoduje u nas negatywne nastawienie, stajemy się głodni na samą myśl, że będziemy musieli zrezygnować z wielu...

iza122 | 2014-08-12
Przeczytana: sierpień 2014

Większość z Nas marzy o pięknej, szczupłej i zgrabnej sylwetce - niestety mało komu udaje się spełnić to marzenie.
Na ogół ogranicznikiem są dość szokujące diety, które prędzej czy później przerywamy.

Ja należę do osób, które samo słowo dieta odstrasza. Lubię jeść, często sięgam po słodycze czy napoje słodzone - Wiem, że to błąd, dlatego też staram się je ograniczać, ale nie rezygnuje całkiem.

Ostatnio na rynku pojawiła się książka "Dieta 8- Godzinna", która jest wyjaśnieniem i zarazem udowadnia skuteczność dość nietypowej diety.

Na czym ona polega? Otóż uczestnik diety może jeść wszystkie produkty, ale tylko przez osiem godzin dziennie. Oczywiście niektóre takie jak słodycze, napoje słodzone czy potrawy zawierające więcej tłuszczu powinny być ograniczone.
Co jest plusem tej diety? Nie trzeba jej stosować przez cały tydzień. Wystarczy od trzech do pięciu dni.

W książce znajdują się opisane przykłady osób, które zastosowały tę dietę. Jednak mnie najbardziej zaciekawił dział, w...

Guzikowianka | 2016-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2016

Ciężko napisać recenzję poradnika o odchudzaniu, bo tym z pewnością jest "Dieta 8-godzinna". Z jednej strony wypadałoby ocenić stronę techniczną - czy zawarte w niej wskazówki są czytelne, jadłospisy zrozumiałe, a ćwiczenia możliwe do wykonania. Z drugiej kusi ocena stylu, gramatyki, składni i logiki. Jak ocenić, gdy jedna strona wypada pozytywnie, a druga to obraz nędzy i rozpaczy? Ciężka sprawa. Na szczęście w przypadku "Diety 8-godzinnej nie mamy tego problemu. Zarówno strona merytoryczna jak i literacka są na najważniejszym poziomie. Zrozumiałe i przystępne analizy wyników badań, uzupełnione wypowiedziami osób, które dietę same przeszły, a do tego lekkie pióro i przekonujący język. No tak, nie zapominajmy, że jeden z autorów to redaktor czasopisma.

Więcej na: www.molekindlowe.blog.pl

xxoluniaxx | 2017-10-25
Przeczytana: 25 października 2017

Bardzo dobra, przekonujaca książka.
Już wiem czemu nie umiałam nigdy przełknąć śniadań.

Polecam książkę osobom które mają otwarty umysł i są ciekawi wszelkich nowinek ze świata dietetyki.

PenelopeRose | 2018-05-09
Na półkach: 2018, Przeczytane