Miłość i chaos w Nowym Jorku

2014-08-13
2014-08-13
Konieczka Alka
miłość

Angie niedługo skończy 23 lata. Do tego czasu chciałaby znaleźć fajną pracę i ustabilizować swoje życie. Niestety nie wszystko idzie po jej myśli. Problemy w poszukiwaniu pracy, lekkie konflikty ze współlokatorki, niespodziewana informacja o rozwodzie rodziców, to wszystko sprawia, że wpada w jeszcze większego doła. Smutki postanawia zatopić w szalonych imprezach, alkoholu i narkotykach, to pomaga jej uciec od problemów. Gdy jednak po jednej z imprez budzi się w hotelowym pokoju z kopertą w której jest 3 tysiące dolarów i karteczka z podziękowaniami, a ona nie pamięta nic z tego co się działo, jej życie znów wywraca się do góry nogami. A Angie postanawia, że już nigdy nie będzie w takiej sytuacji.

1991

Napisana lekkim językiem szybko się czyta historia fajna

Napisana lekkim językiem szybko się czyta historia fajna

Bardzo zabawna,lekka, wciągająca, wywarła na mnie pozytywnie ;)

Bardzo zabawna,lekka, wciągająca, wywarła na mnie pozytywnie ;)

"...-I lubię mój kucyk. Boli mnie głowa, gdy mam rozpuszczone włosy.
- To cebulki twoich włosów szaleją z radości, że wreszcie mogą odpocząć!-..."
gęba się sama śmieje :) polecam do busa, na weekend, do pociągu... lekka, fajna i pełna zabawnych sytuacji.
Pierwsza część jak dla mnie ciut lepsza, ale ta daje radę! Jeśli nie szuka się wymagającej literatury, tylko takiej na "odmóżdżenie" to zdecydowanie POLECAM!

"...-I lubię mój kucyk. Boli mnie głowa, gdy mam rozpuszczone włosy.
- To cebulki twoich włosów szaleją z radości, że wreszcie mogą odpocząć!-..."

fajna, lekka, typowo młodzieżowa, dobra do czytania na wykładach :)

fajna, lekka, typowo młodzieżowa, dobra do czytania na wykładach :)

Książka napisana jest lekkim piórem. Szybko się ją czyta. Wciąga nas w perypetie 22-letniej kobiety, która popełnia mnóstwo błędów, nie za bardzo wie, jak pokonywać przeszkody, realizować plany oraz spełniać marzenia w rzeczywistości, która jest surowa oraz nieprzychylna.
Polecam dziewczynom oraz młodym kobietom. Relaks oraz nutka przemyśleń gwarantowana.
Co do wniosków: czasami musimy przejść przez burzę, by wyszło słońce. Nie wszystko dzieje się w tempie, jakiego oczekujemy. Nie należy uciekać, lecz stawiać czoła problemom. Wszystko przychodzi z czasem...samorealizacja, przyjaźń, miłość.

Co do wniosków:...

Książka o wszystkim i o niczym jednocześnie.

Książka o wszystkim i o niczym jednocześnie.

"Nigdy nie płacz przez kogoś, kto nie zapłacze przez Ciebie".

"Nigdy nie płacz przez kogoś, kto nie zapłacze przez Ciebie".

Bardzo lubię książki tego typu, polecam ;)

Bardzo lubię książki tego typu, polecam ;)

Czytadło. Ale dobre. Cóż, czego można się spodziewać, po książce, która i miłość i Nowy Jork ma w tytule? Ale w kategorii czytadła, niespodziewanie dobrze wypada.
Historia nieco naiwna, przewidywalna, ale okraszona momentami dla których warto. Najciekawszy, jak dla mnie, jest wątek przyjaźni damsko-damskiej. Ciekawie rozwiewa nagromadzone mity.
Sporo błędów korekty, które co sprawniejszego czytelnika mogą rozpraszać.

Sporo błędów korekty, które...

• Przeczytane w 2015
  • Obyczajowe