Jak pisać prace licencjackie i magisterskie z geografii

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Badania naukowe są niczym miłość, a praca licencjacka lub magisterska jak swoista inicjacja. Ludzie potrafią być, na szczęście, genialnymi samoukami i żaden, nawet najlepszy poradnik nie gwarantuje sukcesu ani w troskliwym budowaniu miłości, ani w zdrowym myśleniu i w pracy naukowej. A jednak warto czasem posłuchać dobrych rad, bo one zmniejszają prawdopodobieństwo popełnienia najprostszych, szkolnych błędów, które jednak skutkują bolesnymi konsekwencjami.

Anunu | 2016-10-24
Na półkach: Geografia, 2016, Przeczytane
Przeczytana: 24 października 2016

Coś czuję, że teraz pięknie napiszę tę pracę.

Na półkach