Koziorożec 1. Obiekt

Cykl: Koziorożec (tom 1)
Wydawnictwo: Manzoku
Capricone 1: L'Objet
komiksy

"Koziorożec” to kolejne po słynnym „Rorku” dzieło Andreasa. Jak zwykle w przypadku tytułów tego twórcy, na czytelników czeka fascynująca fabuła poparta niezwykłą, pełną smaczków i symboliki oprawą graficzną. Odważne kadrowanie, niezwykła zabawa perspektywą, światłem i cieniem oraz oryginalne rozwiązania sprawiają, że do komiksu można wracać po wielokroć, za każdym razem odkrywając kolejne elementy tej niezwykłej układanki.

Lucyfer | 2010-07-31
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 30 lipca 2010

Kapitalnie narysowany komiks, historia wciąga od pierwszej strony - każdy fan komiksu powinien mieć ten tytuł na swojej półce.

Kamilos | 2011-03-19
Przeczytana: 19 marca 2011

Intrygujący i ciekawy. Wciąga tak samo jak inne komiksy Andreasa. Bardzo dobry rysunek.

urlo | 2016-07-28
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam, Komiksy