Architektura

Wydawnictwo: Świat Książki
historyczna

Album i zarazem historia architektury świataprzegląd stylów, dzieł i twórców; fotografie, rysunki, planynowatorskie zestawienia dawnego z nowym, wschodu z zachodem itpDomy mieszkalne i świątynie, hale targowe i teatry, grobowce i mosty... W przeglądzie cywilizacji, stylów, najważniejszych dzieł i ich twórców, odwiedzamy niemal wszystkie zakątki Ziemi, zanurzając się w tysiące lat imponujących osiągnięć człowieka. Niezwykłe fotografie, ciekawe opisy.

źródło opisu: Matras

książek: 2090