Artbook Loveless - Your Eyes Only

Wydawnictwo: Studio JG
Your Eyes Only
albumy
Elliott

Zebrane w ekskluzywny album prace popularnej japońskiej rysowniczki znanej pod pseudonimem Yun Kouga. Tematem dominującym są postaci występujące na kartach mangi "Loveless", ale nie tylko. Artbook ukazuje rozwój stylistyczny autorki - kartkując go, możemy prześledzić jak zmieniał się jej styl począwszy od debiutów, na sukcesach komercyjnych skończywszy. Bogata kolorystyka, charakterystyczna kreska, zmysłowe postaci i ciekawe rozwiązania kompozycyjne z pewnością zainspirują zarówno fanów autorki, jak i osoby stykające się z jej twórczością po raz pierwszy.

źródło opisu: yatta.pl

źródło okładki: yatta.pl

Wampanella | 2014-08-20
Na półkach: Przeczytane, Artbook
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Skusiłam się na artbook przez cenę. Gdyby kosztował stówę to bym nie kupiła. Zwłaszcza,że nie czytałam żadnej mangi tej autorki i nie wiedziałam jak potrafi rysować. "For Your Eyes Only" jest bardzo dobrze wydany i warty swojej ceny. Nie mogę napisać jak wypada na tle innych artbooków, ponieważ jest to mój pierwszy zakup.

Pretender | 2017-06-09
Przeczytana: 10 czerwca 2017