Dogs: Bullets & Carnage 10

Dogs 獵犬 Bullets & Carnage
manga, sensacja, dramat
komiksy
raven

Heine i Badou docierają "na Dół", gdzie oczekuje ich Angelika Einsturzen, władczyni podziemia. Co zobaczył Heine w miejscu, które pochłonęło jego rodzeństwo? Co takiego łączyło Badou i demoniczną doktor w przeszłości? W tym samym czasie Naoto staje oko w oko z Fruhlig. Czego dziewczyna dowie się o sobie w samym środku zaciętej walki...?!

źródło opisu: Waneko, 2014

źródło okładki: http://waneko.pl

Anezka | 2019-08-25
Na półkach: Przeczytane, Manga, Sprzedane, 2019
Przeczytana: 25 sierpnia 2019

Pozycja raczej dla panów. Cięty język, dużo bijatyk, momentami sieczka, czasami przedni humor.
Szokiem i niedowierzaniem dla mnie było to, że seria nie została ukończona. To znaczy gdzieś obiło mi się o uszy, że zostały narysowane kolejne rozdziały(chyba cały tom) co też było ogłoszone w 10 tomie, ale jakoś tej części ani widu ani słychu.

Zielony | 2015-08-31
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 30 sierpnia 2015

Skandal! Hańba! Zło! Tragedia!

No bo jak tak można?

Dziesiąty tom "Dogs" kończy się w takim momencie, że aż chce się czytać dalej. Tymczasem, mimo napisu "to be continued..." jedenastego tomu magngi nie widać. Mam nadzieję, że się pojawi i to jak najszybciej, bo końcówka przypomina zagrywki z najlepszych seriali, kiedy akcja kończy się w takim momencie, że z niecierpliwością czeka się na następny odcinek.

Cóż... po powyższym akapicie chyba jasno widać, że fabularnie "dziesiątka" nie tyle daje radę, co masakrycznie wciąga! Od kolejnych stron wręcz nie można się oderwać, tak bardzo wsysają. Gdyby nie urwana końcówka, było by pod tym względem naprawdę idealnie.

Świetnie się też prezentują postacie. Ostatnio nieco narzekałem na brak charakterystycznych odzywek Badou... tym razem jednooki rudzielec nadrabia, i to z nawiązką. Z niektórych jego tekstów idzie naprawdę ryknąć gromkim śmiechem, wzbudzając powszechną sensację w całym domu. Sprawdzone. Trochę tylko szkoda, że brak jakichś...