Red at Night

Red at Night
Kindle Edition
2014-04-01
2014-04-01

Krótka, ale jakże czarująca opowieść. Zderzenie dwóch światów - diametralnie innych, dwóch zupełnie różnych ludzi, którzy poprzez wzajemną pomoc, powoli rodzącą się przyjaźń i miłość są w stanie pokonać duchy przeszłości, zaakceptować teraźniejszość i spróbować stworzyć lepszą przyszłość. Polecam ;-)

jaka szkoda, że ta historia jest tak krótka. chłopak przeżył tragedię, chłopak szukał spokoju, znalazł go na cmentarzu i znalazł tam dziewczynę złamaną. dziewczynę pełną życia, ale niepewną swojego losu i tego czy ma walczyć o siebie. wyciągnęła do niego dłoń, gdy widziała co się z nim dzieje, a od przyjaźni do miłości tylko jeden krok.

Jedyne co mi się nie podobało w tej książce to to, że jest tak krótka.

Jedyne co mi się nie podobało w tej książce to to, że jest tak krótka.

Zazwyczaj jest tak, że przeciwieństwa się przyciągają, ale w tym przypadku nie są to „zwykłe” przeciwieństwa. W tym przypadku są młodzi ludzie z dwóch odmiennych światów, kilka niezaplanowanych spotkań w niezwykłym miejscu, wewnętrzne przeżywanie historii z przeszłości, próba wyjścia z otaczającej ich ciemności. A przy tym miłość, która pojawia się niespodziewanie, niezwykle ważne wsparcie tej drugiej połowy, które pozwala pogrzebać duchy przeszłości i zacząć walczyć o wspólną przyszłość. Zazwyczaj lubię nieco dłuższe historie, z bardziej rozbudowanymi wątkami, ale pomimo tego fajna krótka historia do przeczytania w jeden dzień ;)

Króciutka ale fajna. Chyba nawet nie można nazwać tego książką, bardziej opowiadanie. Polecam.

Miła historia, ale krótka.

Miła historia, ale krótka.

krótka ale wspaniała.......
Jestem oczarowana historia Stell & Jonah. Historia porusza.. jest wspaniała..
druga szansa na lepsze życie zawsze istnieje...
polecam

krótka ale wspaniała.......
Jestem oczarowana historia Stell & Jonah. Historia porusza.. jest wspaniała..
druga szansa na lepsze życie zawsze istnieje...
polecam

fajna książka, chociaż bardzo krótka, a można pociągnąć dalej tę historię, byłoby bardzo ciekawie.

• New Adult
  • EBOOK