rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Inicjały zbrodni

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Lubisz powieści Agathy Christie? Oto 7 książek innych autorów, które mogą ci się spodobać
Nie lubię powieści Agaty Christie! Są dla mnie jak potrawy pozbawione soli i przypraw. Bez smaku. (to oczywiście rzecz gustu). Lubię powieści Joe Alexa! Klasyczny "angielski" kryminał, gdzie wiem z calą pewnością, że nie wyskoczy mi nagle znikąd "stary wierny kamerdyner" i nie powie "Tak! To ja zabiłem!" W obronie honoru swojego ukochanego lorda!
11 tyg. temu
Czytamy w weekend
Oby tak było, aczkolwiek nie mam wielkich oczekiwań. Po lekturze KRÓLA, kilka innych pozycji opisujących ten okres jakoś blado wypadały. ogólnie p. Mroza dawnoooo nie czytałem, ergo: co ma być to będzie. Pozdrawiam.
3 lata temu
Czytamy w weekend
Sięgam po chronologicznie trzecią powieść Haruki Murakamiego  Przygoda z owcą Przygoda z owcą i kontynuuję polskie urban fantasy w czasach zaboru, czyli  Adept Adept.
3 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2018)
Witam, chetnie zamienie sie na zycie po dunsku :) Mam do zaoferowania: "Kiedy na mnie patrzysz" - Agata Czykierda "droga do domu" - Gargaś "Zgoda na szczescie" - Ficner - Ogonowska "szkola żon" - witkiewicz "jedenascie godzin" - Paulina Simons ""obudz sie kopciuszku " - Natalia Sońska " Tylko mnie popros" - Sylvia Day " ostatni tacy przyjaciele"v - Tomasz lach "Na...
5 lata temu
Pokazuje 6 z 24