Zarządzanie zespołami

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Zarządzanie ludźmi jest udręką? Zmień to! Buduj stabilny i efektywny zespółUsprawnij komunikację w grupieStań się mentorem dla współpracownikówKierowanie zespołem: instrukcja w kieszeni Nawet najbardziej zgrany zespół składa się z indywidualnych osób. Tarcia między nimi tak naprawdę są nieuniknione. Doskonały lider potrafi więcej, niż tylko łagodzić spory potrafi uciąć je w zarodku. Pamiętaj, że ludzie chcą, by ich praca była doceniana. Naucz się odpowiednio ich motywować i w pełni wykorzystywać ich umiejętności. Gdy popełnią błąd, zadbaj o to, by wyciągnęli z tego doświadczenia właściwą lekcję na przyszłość. Zbuduj sprawnie pracujący, efektywny team. Nie zapominaj, że jesteś sercem swojej grupy. Zadania do wykonaniaStań się liderem świadomym swoich obowiązków.Wyznaczaj każdemu z pracowników odpowiednią rolę.Stwórz najbardziej efektywne metody komunikacji w zespole.Deleguj zadania, okaż konieczne wsparcie i zaufanie. Wzmocnij swoje poczucie pewności siebie w roli lidera. Książki z serii Kariera w kieszeni powstały z myślą o zapracowanych ludziach na każdym szczeblu kariery. Pomogą Ci rozwinąć te umiejętności, dzięki którym Twoje życie zawodowe nabierze prawdziwego rozmachu. Sprawdź się jako doskonały lider, korzystając z cennych i praktycznych wskazówek specjalistów.

sladja | 2016-01-30
Przeczytana: 24 stycznia 2016