Rekonkwista

Cykl: Pies w studni (tom 2)
Wydawnictwo: superNOWA

Połowa XVII wieku epoka muszkieterów i piratów, inkwizycji i krwawych wojen. Przed cywilizacją białego człowieka staje widmo zagłady. Potomkowie podbitych przez Corteza Azteków szykują się do krwawej rekonkwisty. Tylko jeden człowiek może stawić im czoło: Alfredo Derossi, zwany il Cane, malarz, filozof i obieżyświat. Derossi jednak nie istnieje, jest tylko bohaterem literackim wykreowanym przez XXI-wiecznego magnata medialnego..

Michael Shootbook | 2015-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2015

"Rekonkwista" na tle pierwszej części, czyli powieści "Pies w studni" wypada dość słabo. Wolski, w tej książce, niczym nie zaskakuje, a zakończenie to jedno wielkie rozczarowanie. Autorowi trzeba przyznać jedno - miał pomysł, ale po drodze, w trakcie jego realizacji, coś ewidentnie poszło nie tak i mamy do czynienia z powieścią raczej nudnawą.

Magnat | 2016-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2016

Inna....
Inna jak myslalem - cofajäca w czasie podczas czytania.
Cos jak maszyna czasu ktöra przypomina przygodowe ksiäzki czytane za mlodu.
Podziwiam pomysl autora!!

Mateusz Rudziński | 2016-09-27