That Which Destroys Me

Wydawnictwo: CreateSpace
7,8 (124 ocen i 26 opinii) Zobacz oceny
10
26
9
25
8
30
7
23
6
7
5
3
4
4
3
0
2
2
1
4
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
9781499546583
liczba stron
256
język
angielski
dodała
rinos

Piękna, czarująca opowieść o miłości, szczęściu – Nagranie igły zgrzytającej po winylu. Ja tylko p**przę się z tobą. Miłość, szczęście i bajeczki… Taaa, one już tu nie mieszkają. Jedynymi rzeczami mieszkającymi między tymi cienkimi ścianami są Dominacja, uległość i pokręcona obsesja. Stella dostaje po dupie wciąż i wciąż przez całe życie… Chociaż jest zakrwawiona i poobijana, za każdym...

Piękna, czarująca opowieść o miłości, szczęściu – Nagranie igły zgrzytającej po winylu.

Ja tylko p**przę się z tobą. Miłość, szczęście i bajeczki… Taaa, one już tu nie mieszkają.
Jedynymi rzeczami mieszkającymi między tymi cienkimi ścianami są Dominacja, uległość i pokręcona obsesja.

Stella dostaje po dupie wciąż i wciąż przez całe życie… Chociaż jest zakrwawiona i poobijana, za każdym razem podnosi się, uśmiecha i kłania zanim pyta – To wszystko, na co cię stać?

Wesley utorował sobie drogę przez bogate życie z dwoma środkowymi palcami w górze. Waniliowy styl życia pozostawił go głodującym człowiekiem.
On wie, że nie może już zaspokoić swojego głodu Doma, nieco perwersyjną, masochistyczną wanilią.
Na swojej misji znalezienia idealnej uległej Wesley potyka się o złamanego, pokiereszowanego anioła, aby się dowiedzieć, że kiedy pojawia się wahanie, ten mały anioł wie, jak walczyć.

On chce być tym jedynym, który ją złamie…
Ale pytaniem nie jest, kto ją złamie, pytaniem jest, kto ją zniszczy.

„Będziemy walczyć, aniołku. Będziemy walczyć mocno. Ale to będzie warte każdego uderzenia poniżej pasa. Każdego nienawistnego lub złośliwego słowa, bo kiedy się kochamy, kiedy się pieprzymy, kiedy nasza pasja osiąga natężenie tak cholernie silne, za każdym razem tłumi całe zło. Chcę całej twojej nienawiści, Stell… Tak bardzo jak chcę całej twojej miłości. Zrobimy to. I nie ma cholernej rzeczy, która może to powstrzymać, aniołku. Czy to jasne?"

*** Bądź przygotowany, żeby oczekiwać NIEOCZEKIWANEGO***

***To jest opowieść o wytrwałości starającej się przezwyciężyć grzechy, którzy inni wam zadali, to opowieść o miłości, która idzie źle i szaleńczej obsesji. Ta książka zawiera opisy przemocy, niepokojące sytuacje i bardzo mocny język. Ta książka przeznaczona jest dla DOJRZAŁYCH ODBIORCÓW, a NIE jest przeznaczona dla słabych duchem.


A beautiful, enchanting story of love, happiness—*Record needle scratches across vinyl*
I'm just f==king with you. Love, happiness, and fairy tales… Yeah, they don't live here anymore.
The only things residing amongst these thin and baren walls are Dominance, submission, and twisted obsession.
Stella gets knocked down over and over throughout her life… Though she is bloodied and battered she stands back up every single time, smirks and nods before asking, "That all you got?".
Wesley has shoved his way through the rich life with both middle fingers up. He's also shoved his way through half of the socialite population, but all that vanilla lifestyle has left him a starved man.
He knows he can't keep his Dom fed with kinky little masochistic vanilla's anymore.
On his mission to find the perfect sub, Wesley stumbles across a broken, shattered angel, only to find when she comes up swinging, that this little angel knows how to fight.
He wants to be the one who breaks her…
But it's not a question of who breaks her, the question is who destroys her.


“We will fight, angel. We’ll fight hard. But it’ll be worth every strike below the belt. Every hateful or spiteful word said, because when we love, when we fuck, when our passion reaches an intensity so goddamn powerful like it has every single time, it’ll extinguish all the bad. I want all your hate, Stell… Just as much as I want all your love. We are doing this. And there isn’t a damn thing you can do to stop it, angel. Is that understood?”

***Be Prepared to Expect the UNEXPECTED***


***This is a story of perseverance, trying to overcome the transgressions that others inflict upon you, it’s a story of love gone wrong and obsession gone mad. This book contains explicit descriptions of violence, disturbing situations, and very strong language. This book is intended for MATURE AUDIENCE MEMBERS ONLY, and NOT intended for the weak at heart.***

 

źródło opisu: https://www.facebook.com/AuthorKimberSDawn/

źródło okładki: https://www.facebook.com/AuthorKimberSDawn/

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 188
Piatka_2008 | 2017-07-25
Na półkach: Przeczytane
Przeczytana: 25 lipca 2017

Daję najwięcej gwiazdek, bo książka jest mocna. Naprawdę trudna i zakończenie jeszcze cięższe. Powinny ją czytać osoby, które potrafią poradzić sobie ze złem jakie istnieje, jak to się mówi "tylko w filmach". Przeczytam alternatywne zakończenie nie tyle z ciekawości, ale dlatego, że chcę, naprawdę chcę, aby nadzieja i dobro wygrało. Chcę cukierkowego zakończenia, bo na takie zasłużył Aniołek :)

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Już teraz nowa funkcja: pakiety. Dowiedz się więcej jak kupić kilka książek w najlepszej cenie >>>
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Korona na zawsze

KSIĄŻĘCA PARA Zwyczajna, skromna dziewczyna. Amerykanka, której przychodzi stanąć oko w oko z królewskim dworem. Hołdująca szczerości, skłonna do pośw...

zgłoś błąd zgłoś błąd